Фізичні та хімічні властивості: Імазамокс — мутно-білі кристали, без запаху. Розчинний в деяких органічних розчинниках. При рН = 5, 7 і 9 імазамокс стабільний до гідролізу. У воді піддається фотолітичному розкладанню.
Опис: Імазамокс — має чітко виражену контактну та системну дії, селективний, абсорбується листками та корінням, може рухатись по рослині. Діюча речовина потрапляє до меристематичних тканин або ділянок росту по ксилемі і флоемі, інгібує синтез ацетолактат синтази (ALS), фермент бере участь у синтезі трьох незамінних амінокислот (валін, лейцин, ізолейцин), які необхідні для синтезу білку та ДНК і росту клітин, далі порушується синтез білку. Імазамокс рекомендований для обробки посівів сої і гороху в ранні фази розвитку бур'янів (1-3 справжніх листків) і 1-3 листків культури. На майбутній рік після застосування гербіциду можна висівати будь-які культури, крім цукрових буряків (безпечний інтервал між обприскуванням і посівом буряків дорівнює 16 міс). Гербіцид знищує дводольні та злакові бур'яни. У грунті в початковий період після внесення розкладання препарату йде дуже інтенсивно (Т50 = 12-42 сут.). Далі швидкість розкладання різко знижується. До закінчення вегетаційного періоду в рік застосування (осінь) в орному шарі вміст залишок речовини становить менше 1-2% від внесеної кількості, а навесні - нижче рівня чутливості.
Згідно поширеній практиці, інструкції по застосуванню тієї чи іншої речовини розробляються відповідно до препаратів, що містять цю речовину. Для того щоб ознайомитися з інструкцією на препарат необхідно пререйти на сторінку даного пестициду.
Препарати на основі імазамоксу відносяться до 3 класу небезпеки для людини і 3 класу небезпеки для бджіл.