Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Промінь (Женджіанг Агрін Компані Лтд.)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

72+95+120 г/л


Препаративна форма

КЕ


Хімічний клас

бензофуранілалкансульфонати, карбамати, фенілкарбамати


Заявник

Презенст Технолоджі


Термін реєстрації

31.12.2018


Купити препарат Промінь можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Промінь

етофумезат

десмедифам

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ ПРОМІНЬ

Для збільшення ефективності дії гербіциду Промінь на бур'яни і пом'якшення впливу на культуру препаративна форма вдосконалена за рахунок додавання комплексу сучасних поверхнево-активних речовин і рослинного масла.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Обприскування проводиться під час вегетації культури. Робочий розчин необхідно використати протягом декількох годин після приготування. Оптимальна фаза розвитку бур'янів - поява сім'ядоль. Поява другої і наступних пар справжніх листків у бур'янів призводить до зниження ефективності дії гербіциду! Наступні обробки бур'янів потрібно проводити через 7-10 днів (в залежності від появи нових рослин).

Забороняється застосовувати препарат, коли температура повітря вище 25 ° С. В такі дні обробку слід проводити ввечері. Неприпустима обробка рослин після випадання дощу або роси, хворих і пошкоджених (наприклад градом), при загрозі заморозків і відразу після них, а також при інтенсивному сонячному освітленні. Увага! Строго забороняється залишати не використаний робочий розчин гербіциду на наступний день. Ручні роботи на посівах слід проводити не раніше ніж через 7 днів після обробки, а механізовані - через 3.
Увага!
При застосуванні гербіциду Промінь в суміші разом з гербіцидами, що вимагають додавання ПАР (як і застосування будь-яких гербіцидів бетанальної групи в суміші разом з гербіцидами, що вимагають додавання ПАР), слід пам'ятати про небезпеку опіків культури, особливо в умовах, коли культура знаходиться в стресовому стані. При можливості, краще вносити такі гербіциди окремо, з інтервалом 1-2 днів

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ

Препарат добре сумісний з інсектицидами Блискавка, Святогор, Ратибор, Жукомор, Еней; гербіцидами оберіг, Оберіг Гранд, Осотин, Цукровик; фунгіцидом Джерело. Якщо виникають сумніви щодо сумісності з іншим препаратом, краще провести попередній тест.

Інструкція до препарату Промінь

буряки цукрові

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період активного росту бур'янів послідовно, починаючи з фази сім'ядоль до 2-х справжніх листків