Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіциди Беталон-Х (Суперус Ко. Лтд.)

Гербіциди

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

91+71+110 г/л


Препаративна форма

КЕ


Хімічний клас

карбамати, бензофурани


Заявник

Ранголі


Виробник

Суперус Ко. Лтд.


Термін реєстрації

31.12.2023


Купити препарат Беталон-Х можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка містить 5 л. Оптова ціна 373.12 грн/л при замовленні від 40 л

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна 12
USD / 1 л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіциди Беталон-Х

етофумезат

десмедифам

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ БЕТАЛОН-Х

Десмедифам та фенмедифам впливають на бур’яни, які проросли, зупиняючи при цьому процес фотосинтезу. Діюча речовина етофумезат має виражену грунтову дію, яка проявляється в порушенні мітотичного поділу клітин. Беталон — Х, 27% к.е. суміщає високу гербіцидну ефективність діючих речовин, які впливають на широкий спектр бур’янів, з відмінним захистом культурних рослин. Ця селективність ґрунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз і утворення хімічних сполук, що відбуваються в нічний час. При цьому в бур’янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ 

БЕТАЛОН-Х

Контролює такі бур’яни: лутига розлога, підмаренник чіпкий, лобода біла, гірчиця польова, триреберник непахучий, дурман звичайний, грицики звичайні, портулак городній, гірчак (види), зірочник середній, паслін чорний, щириця звичайна, редька дика, тонконіг однорічний, глуха кропива пурпурна, талабан польовий, фіалка польова, рутка лікарська, жабрій звичайний.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ БЕТАЛОН-Х

Оптимальна і найефективніша схема захисту посівів від бур’янів є дворазове (при необхідності — триразове) внесення в кількості 1,0 л/га за обробіток, якщо бур’яни перебувають у стадії сім’ядоль. При цьому стадія розвитку цукрових буряків не має значення. Для адаптації систем захисту посівів до конкретних місцевих умов або при поєднанні обробітку гербіцидами з іншими заходами захисту посівів цукрових буряків, Беталон — Х, 27% к.е. можна змішувати з іншими препаратами (Метрон, Трігор, Таргон-S, Флора, Норіл). Додавати прилипач не потрібно тому, що препарат вже має в своєму складі масло, що забезпечує оптимальне покриття листків. Пізні терміни початку обробітку вимагатимуть збільшення норми витрати препарату, а в разі запізнення внесення на полях засмічених такими бур’янами, як гірчак, рекомендується додавати баковий партнер (Трігор) . У разі потреби, програма післясходового обробітку з використанням гербіциду Беталон — Х, 27% к.е. може бути реалізована після використання досходового обробітку з використанням ґрунтових гербіцидів, або може поєднуватися з механічним знищенням бур’янів.

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ БЕТАЛОН-Х

  • контроль найширшого спектру бур’янів, зокрема найбільш проблемних бур’янів в посівах цукрових буряків (таких як лобода біла, щириця, всі хрестоцвітні)
  • повна відсутність кристалізації препарату і випадання в осад
  • можливість використання бакових сумішей із іншими препаратами з метою вирішення специфічних завдань контролю бур’янів на конкретному полі
  • простота приготування робочого розчину і внесення препарату
  • гнучкість в застосуванні, виборі часу і кількості обробітків, що дозволяє легко пристосувати препарат до місцевих умов
  • відповідність високим екологічним стандартам

Інструкція до препарату Беталон-Х

ячмінь озимий, ячмінь ярий

Об’єкт проти якого обробляється

борошниста роса, іржа, кореневі гнилі, плямистості листя, септоріоз

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування бур'янів у фазі сім'ядоль, наступні обприскування - з інтервалом 7-10 днів