Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Бельведер (Адама)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Десмедифам
Фенмедифам


Концентрація діючої речовини

160+160 г/л


Препаративна форма

КС


Хімічний клас

фенілкарбамати, бензофурани


Заявник

Адама


Виробник

Адама


Термін реєстрації

31.12.2018


Купити препарат Бельведер можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Офіційний дистриб'ютор. Доставка по Україні. Телефонуйте. Гарні дівчата-агрономи
Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Бельведер

Cелективний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур'янами в посівах цукрових, кормових і столових буряків.

ПЕРЕВАГИ

БЕЛЬВЕДЕР® - контролює широкий спектр основних дводольних бур'янів при вирощуванні цукрових буряків. Його діючі речовини є класичним інструментом захисту цієї культури.
БЕЛЬВЕДЕР® - чудово поєднується з іншими препаратами ADAMA в системі комплексного захисту цукрових буряків (ГОЛТІКС®, ТОРЕРО®).
Препаративна форма БЕЛЬВЕДЕР® - суспензійний концентрат - більш безпечна для культури в порівнянні з концентратами емульсій. Це дозволяє застосовувати препарат навіть на самих ранніх стадіях розвитку буряка.

ШВИДКІСТЬ ВПЛИВУ І ПЕРІОД ЗАХИСТНОЇ ДІЇ

Дія препарату спостерігається на 4-8 день після обприскування і проявляється в пожовклості, подальшому зів'яненні і повній загибелі бур'янів. Повна загибель бур'янів настає через 2-3 тижні.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Десмедифам і фенмедифам є інгібіторами фотосинтетичного транспорту електронів в фотосистемі II (реакція Хілла). Вони швидко проникають в листову пластину, проте подальшої транслокації не відбувається (трансламінарна дія)

РЕКОМЕНДІЦІЇ

Для діючих речовин десмедифам і фенмедифам фаза розвитку бур'янів в момент обробки має велике значення. У листову пластинку бур'яну має потрапити кількість гербіциду, достатня для загибелі всього організму в цілому в результаті порушення процесу фотосинтезу. При переростанні чутливої ​​фази, фотосинтетична активність листя повністю не пригнічується, повної загибелі бур'яну не відбувається. У зв'язку з цим рекомендується вносити препарат в фазі сім'ядолі бур'янів. Фенмедифам і десмедифам не роблять фітотоксичної дії на буряк. Для посилення дії на лободу, падалицю ріпаку, ромашку та інші бур'яни рекомендується використання бакової суміші БЕЛЬВЕДЕР® + ТОРЕРО®

Кліматичні умови:

Ефективність десмедифаму і фенмедифаму найбільш повно проявляється при оптимальних для фотосинтезу умовах (висока вологість і температура повітря 12С-25С). Прохолодна погода подовжує період до початку гноблення бур'янів. В таких умовах помітний вплив спостерігається лише через 7-15 діб після обприскування. Не слід обробляти посіви менш ніж за 6 годин до випадання дощу або при сильній росі.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ

  1. норма витрати препарату: 1,0+1,0+1,0 л/га. Спосіб і час обробки: трьократне обприскування: перше - в фазу сім'ядольного листя бур'янів; друге і третє - по мірі появи нових бур'янів в ту саму фазу. Максимальна кількість обробок - 3.
  2. норма витрати препарату: 1,5+1,5 л/га. Спосіб і час обробки: двукратне обприскування: перше - в фазу 2-4 листя бур'янів, друге - по мірі появи бур'янів в ту саму фазу. Максимальна кількість обробок - 2.
  3. норма витрати препарату: 3,0 л/га. Спосіб і час обробки: однократне обприскування в фазу 4 листків буряка. Максимальна кількість обробок - 1.

Інструкція до препарату Бельведер

буряки кормові, буряки столові, буряки цукрові

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0 л/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування бур'янів у фазі сім'ядоль, наступні - з інтервалом 7-14 днів за появи наступної хвилі бур'янів