Фізичні та хімічні властивості: Імазаліл являє собою маслянисту рідину, слабо розчинну в воді, добре розчинну в органічних розчинниках. Стабільний при температурі 20-22 ° С в темряві, руйнується при 285 ° С. Хімічно чиста речовина - кристалічна маса від світло-жовтого до коричневого кольору. Імазаліл стабільний до гідролізу в лугах і розбавлених кислотах у відсутності світла при кімнатній температурі. При нормальних умовах зберігання стійкий до світла.
Опис: Діюча речовина відрізняється виключно високою активністю проти гельмінтоспоріозної і фузаріозної гнилей зернових культур і патогенів, стійких до бензимідазолу. Імазаліл, як і інші фунгіциди, має високу активність в газовій фазі.
Речовина пригнічує біосинтез стеринів в мембранах клітин фітопатогенів, пригнічуючи деметилювання в положенні 14 ланостерин або 24 метілендігідроланостеріна. Є дані про розрив мембран грибів. Застосовується в якості системного фунгіциду проти борошнистої роси та інших захворювань ячменю і вівса, а також для боротьби з хворобами цитрусових, бананів та інших фруктових при зберіганні. Норми витрати 0,25 - 0,3 кг / га. Використовується також в суміші з іншими фунгіцидами.
Згідно поширеній практиці, інструкції по застосуванню тієї чи іншої речовини розробляються відповідно до препаратів, що містять цю речовину.
Препарати на основі імазалілу відносяться до 2 і 3 класу небезпеки для людини.