Інсектицид Антиколорад Макс (Укравіт)

1578
Препаративна форма
КС
Хімічний клас
неонікотиноїди, синтетичні піретроїди
Концентрація діючої речовини
300 г/л + 100 г/л
Заявник
Термін реєстрації
31.12.2029
зернові колосові
 
груша
 
яблуня
 
Культура
Спектр дії
Норма витрати
Час обробки
зернові колосові
попелиці, п'явиці, клоп шкідлива черепашка, трипси, хлібні жуки
0,5
л/га
Обприскування в період вегетації
груша, яблуня
попелиці, листовійки, плодожерки
0,5
л/га
Обприскування в період вегетації
кукурудза
бавовникова совка, кукурудзяний метелик
0,25
л/га
Обприскування в період вегетації
ріпак озимий, ріпак ярий
попелиці, клоп шкідлива черепашка, хрестоцвітні блішки, ріпаковий квіткоїд
0,15
л/га
Обприскування в період вегетації
картопля
попелиці, трипси, колорадський жук
0,1
л/га
Обприскування в період вегетації
Сергій Гутник
агроном ТОВ «Агрофірма Оксанина»
Після відновлення весняної вегетації по ріпаку я використовував інсекто-акарицид Димевіт, комплекс макро і мікроелементів Авангард Р Азот + мікро. Коли «пішла» де-не-де падалиця злакових, давав селективний післясходовий гербіцид Квін Стар Макс. Дводольні бур’яни прибирали препаратом Нарапс. Коли рослини досягли висоти 25 см, давав фунгіцид Цілитель, інсектицид Антиколорад Макс, Авангард Р Ріпак, Авангард Р Сірка + азот + мікро. Перед цвітінням від ріпакового квіткоїда, совки, клопів та прихованохоботника вносив Хлорпірівіт-агро, Авангард Р Ріпак, стимулятор росту Гулівер Стимул. У період 70% цвітіння використовував фунгіцид Капітал, інсектицид АЦ Люкс, Авангард Р Фосфор+калій. Наразі стан ріпаку хороший. Ніде нема пошкоджень, хвороб, розтріскування стручків. Ми використовуємо і препарати інших компаній, але продукція UKRAVIT по ефективності не поступається, а от ціна більш приємна, дешевше у два рази.
09 листопада 2021
АгроМатематика: простий розрахунок для непростої культури. Захист ріпаку озимого
Читати детально
Олександр Іванишин
головний агроном ТОВ «Корпорація Колос-ВС» Тернопільської області
Застосовували гербіцид Агростар у фазі 2-3 листків, у фазі 5-6 листків вносили гербіцид Квін Стар Макс проти злакових бур’янів, мікродобриво Авангард Р Бор та стимулятор росту Гулівер Стимул. Потім у фазі бутонізації вносили фунгіцид Аякс, інсектицид Антиколорад Макс, комплексні добрива з мікроелементами Авангард Бобові, Авангард Р Бор, Авангард Сірка+азот+мікро. І вже після цвітіння внесли фунгіцид Капітал, інсекто-акарицид Антикліщ Макс та препарат Авангард Фосфор+калій. Усі засоби спрацювали дуже добре, ефектом цілком задоволені. Очікуємо урожай гороху на рівні 4-5 т/га на тих полях, що не постраждали від граду, який завдав шкоди деяким посівам по області.
09 листопада 2021
АгроМатематика. Захистити та заробити: прорахуємо вирощування гороху
Читати детально
Ігор Селезень
регіональний представник UKRAVIT
Цього року наші препарати по житу показали себе на «відмінно». Хоча цього року погода не балувала, але препарати справилися з усім. У ФГ «Маруся» жито ми захищали за такою схемою: у фазі кущіння вносили 0,035 кг/га Голд Стар Екстра, 0,3 л/га ПАР Тандем, 0,5 л/га Аякс, 0,2 л/га Фас, 1,5 л/га Берегиня та 2 л/га Авангард Р Зернові. Далі по прапорцевому листку працювали 1 л/га Капітал, 0,15 л/га Антиколорад Макс, 2 л/гаАвангард Р Зернові та 1 л/га Гулівер Стимул. У кінці цвітіння вносили по 1 л/га Акули, Хлорпірівіт-агро та Авангард Р Зернові. Ця схема зарекомендувала себе добре, але у нас дуже велика лінійка і я думаю, що на наступний рік ми будемо планувати схеми захисту, застосовуючи й інші продукти. Цю ми перевірили, вона працює добре.
09 листопада 2021
АгроМатематика. Як оптимізувати вирощування жита озимого
Читати детально