Рімкорн

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина римсульфурон
Концентрація діючої речовини

250 г/кг

Хімічний клас

сульфонілсечовини


Препаративна форма

ВГ

Заявник

ДВА Агро ГмбХ

Термін реєстрації

31.12.2025

Додаткова інформація про Гербіцид Рімкорн

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ РІМКОРН

  • Тривалий період внесення: фаза культури — від 1 до 7 листків;
  • Знищує широкий спектр злакових та дводольних бур’янів;
  • Ефективно діє в умовах сухої погоди;
  • Не накопичується у ґрунті.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

Діюча речовина гербіциду Рімкорн ВГ (римсульфурон), після застосування на кукурудзі, легко адсорбується (переважно листям бур’янів) і швидко переміщується до точок росту. Рімкорн ВГ припиняє поділ клітин в місцях росту пагонів і коріння, шляхом впливу на їхню ензимну систему, якої не існує в організмі людини та інших теплокровних. Чутливі бур’яни вже через кілька годин припиняють ріст і більше не конкурують із культурними рослинами у споживанні вологи і мінеральних речовин. Видимі симптоми, такі як припинення росту, хлороз, відмирання кінцевих пагонів, некроз, з’являються лише через декілька днів після застосування гербіциду. Повна загибель бур’янів настає через 10-25 днів. Більш стійкі види або ті, що знаходяться на більш пізній стадії розвитку на момент застосування, припиняють свій ріст і більше не заважають культурним рослинам.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ РІМКОРН

Застосовування у посівах кукурудзи, яка вирощується на зерно і силос. Обприскування проводити під час вегетації культури (від 1 до 7 листків).Рімкорн ВГ слід вносити проти молодих злакових та двосім’ядольних бур’янів у стадії їх інтенсивного росту. Температурні умови при обприскуванні: вночі вище +8…+10°С, а очікувана денна не вище +25°С. Опади через 3 години після обробки не знижують ефективності дії препарату, оскільки за цей час гербіцид повністю проникає в рослину. Рекомендований об’єм робочого розчину – 200-300 л/га. Робочий розчин необхідно використати впродовж декількох годин після приготування. Для одержання максимальної ефективності необхідно забезпечити суцільне та рівномірне обприскування надземної частини бур’янів.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ

Гербіцид Рімкорн ВГ високотехнологічний, та сумісний з більшістю пестицидів та добрив. Перед використанням необхідно проводити пробне змішування. Увага, гербіцид Рімкорн ВГ (д.р. римсульфурон) несумісний з фосфорорганічними інсектицидами. Для покращення ефективності препарату Рімкорн ВГ на певні групи злісних бур’янів, рекомендується поєднання його з гербіцидом Флоксер КЕ.

 

Інструкція до препарату Рімкорн

кукурудза

Об'єкт, проти якого обробляється

багаторічні злакові бур'яни, дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

40-50 + ПАР Ад’ютант - Л 0,2 л/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазі 1-7 листків культури (до фази кущіння однорічних злакових бур’янів і до висоти багаторічних 10-15 см)