Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Апач (Агросфера)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

25+468 г/кг


Препаративна форма

ВГ


Хімічний клас

сульфонілсечовини, похідні дитіокарбамінової кислоти


Заявник

Агросфера


Виробник

Агросфера


Термін реєстрації

31.12.2020


Додаткова інформація про Гербіцид Апач

дикамби натрієва сіль

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ АПАЧ

Гербіцид Апач, в.г. містить у своєму складі дві діючі речовини - римсульфурон та дикамбу. Діюча речовина римсульфурон належить до класу сульфонілсечовин і діє як інгібітор біосинтезу амінокислот валіну та ізолейцину. Потрапляючи у рослини через листя, стебла та корені, вона активно пересувається по рослині до меристематичних зон, припиняючи поділ клітин, ріст пагонів та коренів. Діюча речовина дикамба належить до класу синтетичних ауксинів. Поглинаючись листками та корінням рослин, вона швидко розподіляється по тканинах і діє як інгібітор росту.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ АПАЧ

Злакові бур'яни: гумай, пирій повзучий, вівсюг пустий, тимофіївка (види), плоскуха звичайна, мишій (види), просо (види), пажитниця багатоквіткова, пальчатка кров'яна, сорго двоколірне, лисохвіст мишачохвостиковий.

Двосім'ядольні бур'яни: амброзія полинолиста, берізка польова, будяк польовий, галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, гірчак (види), грицики звичайні, дурман звичайний, дворядник тонколистий, жовтозілля звичайне, зірочник середній, калачики (види), кропива (види), лобода (види), мак дикий, м'ята польова, молочай (види), нетреба (види), осот (види), паслін чорний, підмаренник чіпкий, переліска однорічна, полин звичайний, редька дика, реп'ях (види), ріпиця зморшкувата, ромашка (види), руслиця попідтинна, рутка лікарська, соняшник однорічний, фіалка польова, щавель (види), щириця (види).

Наявність у складі препарату двох діючих речовин з різних хімічних груп повністю виключають виникнення резистентності та значно розширюють спектр чутливих бур'янів.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ АПАЧ

  • Забороняється використання препарату при температурі нижче +10° С і вище +25° С;
  • Забороняється застосовувати гербіцид у посівах цукрової та розлусної кукурудзи, а також на батьківських лініях гібридів у зв'язку з недостатньою резистентністю культури;
  • Забороняється застосування Апач, в.г. на полях кукурудзи протягом 14 днів до чи після обробки фосфорорганічними інсектицидами;
  • Забороняється проводити обробку, якщо культура сильно уражена хворобами, пошкоджена шкідниками, знаходиться під впливом значної посухи та спеки;
  • Забороняється проводити обробку, якщо культура мокра від роси чи дощу.

Увага! Гербіцид АПАЧ, в.г. слід застосовувати з додаванням поверхнево-активної речовини (наприклад, ПАР «ФЛОКС», із розрахунку 100 мл на 100 л робочого розчину)

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ АПАЧ

Препарат сумісний з більшістю пестицидів та рідких добрив. Перед приготуванням бакових сумішей доцільно перевірити оцінку їх сумісності. Не рекомендується сумісне застосування з фосфорорганічними інсектицидами, так як у складі препарату міститься похідне сульфонілсечовини. При використанні бакових сумішей гербіциду Апач, в.г. з іншими гербіцидами спочатку з необхідної кількості гербіциду готують маточний розчин, який додають при ввімкненому режимі розмішування у заповнений на 1/3 водою бак обприскувача, потім додають інші продукти, і в останню чергу ПАР.

КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ГЕРБІЦИДУ АПАЧ

III клас небезпечності (малотоксичний). Малотоксичний для теплокровних. Малотоксичний для риб та птахів. Нетоксичний для бджіл.

Інструкція до препарату Апач

кукурудза

Об’єкт проти якого обробляється

дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни, багаторічні злакові бур'яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,4-0,5 + ПАР Флокс, 0,2 л/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування культури у фазі 2-5 листків


Дізнатись більше про Апач

Схожі препарати за діючою речовиною

Всі препарати