Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Бату (Сінокем Хебеї Корпорейшн)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

500+250 г/кг


Препаративна форма

в.г.


Хімічний клас

сульфонілсечовини


Заявник

Рутон


Термін реєстрації

31.12.2020


Купити препарат Бату можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка містить 0.5 кг

Ціна 5 740
UAH / 1 кг
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Упаковка містить 0,5 кг

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Бату

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ БАТУ

Поглинається переважним чином надземною частиною бур’янів, швидко перемішується до апікальних меристем і блокує процеси поділу клітин. Перші візуальні симптоми (пригнічення росту, хлороз, некрози) з’являються через декілька днів. Загибель бур’янів може тривати 10–20 днів, що не пов’язано з ефективністю препарата, а обумовлено лише механізмом його специфічної дії.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ БАТУ

Рекомендовано застосовувати препарат Бату на посівах кукурудзи, що вирощується на силос та зерно. Культурні рослини мають бути на стадії розвитку 2–5 листків.

Рекомендовано застосовувати препарат Бату, коли нічнатемпература перевищує +5 оС, а денна температура не перевищує +25 оС. Найкраще застосовувати препарат під час сухої погоди. Дощ упродовж 2–3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії.

  • не застосовувати препарат Бату на полях кукурудзи протягом 14 днів до чи після обробки фосфорорганічними інсектицидами;
  • не застосовувати механічні обробки посіву (культивація або боронування) за 7 днів до внесення препарату або впродовж 7 днів після внесення, оскільки це істотно знижує ефективність дії гербіциду на бур’яни.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ГЕРБІЦИДУ БАТУ

Препарат застосовується обов’язково з ПАР ТАЛАНТ, із розрахунку 100 мл ПАР на кожні 100 л робочого розчину. Норма витрати препарату становить 20–25 г/га в залежності від видового складу бур’янів та фази їх розвитку. Норма витрати робочого розчину — 200–300 л/га.

Обов’язковим є повне та рівномірне покриття рослин робочим розчином. Норма витрати робочого розчину не повинна спричиняти його стікання з поверхні рослин, що обробляються.

 

Інструкція до препарату Бату

кукурудза

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні злакові бур'яни, дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

20-25 г/га + 200 мп/га ПАР Талант

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування культури у фазі 2-5 листків