Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Цербер (Трастчем Ко. Лтд)

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Циперметрин
Хлорпірифос


Концентрація діючої речовини

500 г/л+50 г/л


Препаративна форма

КЕ


Хімічний клас

фосфорорганічні сполуки, синтетичні піретроїди


Заявник

Техноторг-Дон


Термін реєстрації

31.12.2018


Додаткова інформація про Цербер

Двокомпонентний інсектицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідників сільськогосподарських культур.

Механізм дії інсектициду Цербер

Препарат має контактно – шлункову, фумігаційну, локально – системну та репелентну дію на шкідливий організм. Завдяки фумігаційній дії дозволяє ефективно знищувати шкідників, які ведуть прихований спосіб життя. Діє на дорослих особин і на личинок на всіх стадіях розвитку. Дозволяє ефективно контролювати розвиток кліщів, які мають стійкість до фосфорорганічних інсектицидів. Тривалість інсектицидної дії в оптимальних концентраціях до 14 діб. При безпосередньому контакті препарат діє миттєво, за інших умов в залежності від виду шкідника, стадії його розвитку на протязі 32 годин.

Особливості застосування інсектициду Цербер

Застосування препарату можливе в діапазоні температур в межах від +5 до +240С. Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при середньодобових температурах повітря +15…+220С. Підвищена температура повітря вище +240С істотно знижує ефективність дії препарату. Наявність краплинної вологи на поверхні рослин, що обробляються, а також дощ впродовж 3 годин після внесення препарату можуть суттєво знизити ефективність його дії. Строк виходу людей для виконання механізованих робіт – 4 доби, для виконання ручних робіт – 10 діб.

Препарат сумісний з більшістю пестицидів, окрім тих, що мають лужну реакцію. Проте в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність. Не рекомендується використовувати сумісно з препаратами з групи сульфонілсечовин. Норма витарти робочого розчину: для польових культур 200 – 400 л/га, для садів 800 – 1000 л/га. Перед застосуванням ємність з препаратом слід ретельно розмішати. В резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ чи ⅓ об’єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Інструкція до препарату Цербер

зернові злакові

Об’єкт проти якого обробляється

хлібна жужелиця, злакові попелиці, клоп шкідлива черепашка, п'явиці

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,75-1,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації


Схожі препарати за діючою речовиною

Всі препарати