Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Пестициди Гербіциди Тітус Екстра 75

Гербіцид Тітус Екстра 75 (Дюпон)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

500+250 г/кг


Препаративна форма

ВГ


Хімічний клас

сульфонілсечовини


Заявник

Дюпон


Виробник

Дюпон


Термін реєстрації

31.12.2023


Купити препарат Тітус Екстра 75 можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка містить 250 г

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Упаковка містить 0.25 кг

Ціна 10 567
UAH / 1 кг
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Тара - 0.25

Ціна 710
USD / 1 кг
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Тітус Екстра 75

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ТІТУС ЕКСТРА 75

Потужна та прискорена дія Новий рівень біологічної ефективності Тітус Екстра 75 в.г. досягається за раху­ нок взаємного підсилення та синергізму двох діючих речовин. Нікосульфурон та римсульфурон нале­ жать до класу сульфонілсечовин, є високо селективними по відношенню до кукуру­дзи, володіють системною дією та швидко проникають у рослини бур’янів.

Вдосконалений контроль Тітус Екстра розширює перелік контрольованих бур’янів (види гірчаків, нетреби, ін), пригнічує види осотів, та, що найголовніше, призводить до посиленого контро­ лю основних злакових бур’янів, таких як: види мишію, проса посівного, плоскухи звичайної та ін, які постійно засмічують посіви кукурудзи і є досить проблемними з точки зору контролю.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Тітус Екстра – високоселективний щодо більшості сортів та гібридів куку­ рудзи. Селективність базується на здат­ ності рослин кукурудзи швидко метабо­ лізувати та інактивувати діючі речовини гербіциду Тітус® Екстра. Препарат рекомендується застосовувати в стадії від 2-х до 8-ми листків кукурудзи, що вирощується на зерно та силос. Висока селективність Тітус Екстра забезпечує: гнучкість у часі обробки, знижує залеж­ ність від погодних умов, та оптимізує використання техніки для внесення; „ безпеку та відсутність пошкодження культури в широкому діапазоні темпе­ ратур та фаз розвитку; „ розкриття потенціалу врожайності кукурудзи. Розширене вікно застосування повніс­ тю відповідає потребам як раннього, так і пізнього захисту кукурудзи.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ ТІТУС ЕКСТРА 75

Гербіцидні суміші – це інструмент вирішення найскладніших проблем забур’яненості в посівах кукурудзи, осо­ бливо на полях сильно забур’янених видами пасльону, лободи; багаторічними дводольними видами (види осотів, беріз­ ки, молочаю); падалицею соняшнику (технології ExpressSun та Clearfield). Тітус Екстра має високотехнологіч­ ну формуляцію, виготовлений у формі водорозчинних гранул, які не пилять, не замерзають, не кристалізуються та добре розчиняються у воді. При застосування Тітус Екстра з пре­ паратами-партнерами, слід обов’язково ознайомитись з тарною етикеткою препа­ ратів-партнерів та враховувати рекомен­ дації їх застосування. Послідовність додавання компонентів в робочий розчин: заповнити бак наполо­ вину водою; потім додати Тітус Екстра; продовжувати доливати воду, потім інші препарати (в разі використання) або добрива, мікродобрива, стимулятори росту. Останнім додати ПАР Тренд 90 (0,1% концентрація). В разі використання Кодасайд реко­ мендується попередньо змішати його з Тітус Екстра перед тим, як додавати до баку обприскувача з водою. Заповнити одну третину баку обприскувача водою і додати емульсію, що утворилася в результаті змішування Кодасайду з засобом захисту рослин. До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні. В разі використання багатокомпо­ нентних сумішей рекомендується перед обприскуванням провести тест на суміс­ ність та обробити невелику ділянку поля.

Інструкція до препарату Тітус Екстра 75

кукурудза

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні бур'яни, дводольні бур’яни, багаторічні злакові бур'яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

30-50 г/га + ПАР Тренд 90, 200 мл/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазі 1-7 листків культури (у фазі кущення однорічних злакових бур'янів і за висоти багаторічних 10-15 см)


Дізнатись більше про Тітус Екстра 75