Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид, десикант Дикват (Санрайз Агрокемікал)

Гербіцид, десикант

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

дикват


Концентрація діючої речовини

150 г/л


Препаративна форма

РК


Хімічний клас

похідні біпіридилія


Заявник

Хімагромаркетинг


Термін реєстрації

31.12.2017


Купити препарат Дикват можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Об`єм каністри 10 л


Ціна 144
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид, десикант Дикват

дикват

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ДИКВАТ

Дикват, як і інші похідні дипіридилом, надають контактна невибіркову дію на рослини. З'єднання відноситься до контактних гербіцидів, що руйнують мембрану. У місцях попадання на рослини препарат руйнує тканини і швидко (протягом 2-4 діб) викликає загибель рослин. Характеризується швидким гербіцидним ефектом і знищує надземну частину рослин навіть при використанні малих доз, використовується також як дефоліант і десикант.

Гербіцид не поглинається задавненої корою, тому їм можна обробляти пристовбурні круги ягідних, плодових і цитрусових культур. На світлі при певних умовах і відносної високої вологості (100%) дикват може пересуватися по ксилемі, що прискорює загибель надземної частини рослин.

Дипіріділієві гербіциди, діючи на рослини через листя, викликають відхилення електрона в фоносінтетіческой електрон-транспортній системі від свого звичайного шляху, акцептуємо його від фотосинтетичної пігментного системи. Відновлений гербіцид реокісляется молекулярним киснем, в результаті чого утворюється високореактивний супероксид-аніон, який володіє сильними фототоксическая властивостями. Він викликає пошкодження клітинних мембран внаслідок перекисной трансформації насичених жирних кислот, що входять до їх складу. Порушення напівпроникності мембран веде до вивільнення внутрішніх елементів клітинних органел і їх повної деструкції.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Дикват дибромід має широкий спектр дії - застосовується для знищення бур'янів при безорної землеробстві, обприскуванні сіножатей, в садах, виноградниках, цитрусових насадженнях і чайних плантаціях (не більше трьох обробок в сезон), а також на парах в районах, схильних до вітрової та водної ерозії , для поліпшення пасовищ і лугів при поганому травостое (дикват знищує бур'яни, після чого проводять посів кормових трав).
Обприскування сіножатей припиняється за 40 днів до сінокосіння. Категорично забороняється застосовувати препарат під час плодоношення культур.
У зарубіжній практиці дикват, як і інші похідні дипіридилом, використовують для спрямованої обробки небажаної трав'яної рослинності в міжряддях лісових культур. У деяких країнах ці речовини набули поширення як общеістребітельние гербіциди, але іноді їх використовують і в якості арборицидов для боротьби з деревами та кущами на нелісових землях.

Інструкція до препарату Дикват

соняшник

Об’єкт проти якого обробляється

десикант

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0-3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазі початку побуріння кошиків


ріпак озимий, ріпак ярий

Об’єкт проти якого обробляється

десикант

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0-3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів при побурінні 70% стручків у культури


соя

Об’єкт проти якого обробляється

десикант

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0-3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування у фазу початку побуріння бобів нижнього і середнього ярусів (за вологості не більше 35-40%)