Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Пестициди Гербіциди Грінфорт ДК 150

Гербіцид, десикант Грінфорт ДК 150 (Фабрика агрохімікатів)

Гербіцид, десикант

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

дикват


Концентрація діючої речовини

150 г/л


Препаративна форма

РК


Хімічний клас

похідні біпіридилія


Заявник

Украгроком


Термін реєстрації

31.12.2018


Купити препарат Грінфорт ДК 150 можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Безкоштовна доставка. Об'єм каністри 20 л

Ціна 247
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Об`єм каністри 10 л


Ціна 180
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид, десикант Грінфорт ДК 150

дикват

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ГРІНФОРТ ДК 150

Препарат швидко адсорбується живими клітинами рослини. Діюча речовина перетворюється на перекис водню, що руйнує мембрани клітин рослини. В свою чергу, це призводить до засихання всіх зелених частин рослини, але під дією ультрафіолетових променів перекис водню швидко розпадається, тому рекомендується проводити обробку рослин ввечері чи в хмарну погоду. Візуальні ознаки дії препарату на рослин з’являються наступного дня у вигляді знебарвлення листків, бурих плям і некрозів на 2 – 3 день. Через 7 – 12 діб з моменту внесення препарату культура, яка оброблялася готова до збирання. Ефективність десикації залежить від норми витрати препарату, культури, що оброблялася, густоти стояння рослин та погодних умов на момент внесення препарату.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Грінфорт ДК 150 доцільно застосовувати у період фізіологічної стиглості насіння (вологість насіння 30 – 50% в залежності від культури. Застосування препарату в більш ранні строки розвитку культури може призвести до зниження врожайності та зниження посівних якостей насіння.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Оптимальна температура повітря для застосування препарату становить +100…+250С. Застосування препарату при знижених температурах уповільнює прояв візуальних ознак дії на рослини, проте це не впливає на його ефективність. Спекотна та сонячна погода прискорює появу візуальних ознак дії препарату на рослини, але дещо знижують його ефективність. Наявність на поверхні рослини пилу та посушливі умови знижують ефективність дії препарату тому не рекомендується застосовувати його за даних умов, рекомендується проводити обробку рослин в похмуру погоду або у вечірні години.
Опади, які випали на протязі 30 хвилин після внесення препарату не впливають на його ефективність.
Для наземного використання норма витрати робочого розчину становить 200 – 400 л/га з тиском 2,0 – 3,0 атм., для авіаційного 50 – 70 л/га з тиском 1,5 – 2,0 атм. Норма витрати робочого розчину повинна забезпечувати повне та рівномірне покриття всієї поверхні рослин.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ ГРІНФОРТ ДК 150

Бакові суміші з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах не рекомендується через неспівпадання строків застосування. Рекомендується використовувати в бакових сумішах з азотними добривами. Однак в кожному конкретному випадку рекомендується проводити тест на хімічну сумісність.

КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ГЕРБІЦИДУ

Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний):

  • Забороняється використовувати в межах санітарної зони рибогосподарських водоймищ.

Інструкція до препарату Грінфорт ДК 150

соняшник

Об’єкт проти якого обробляється

десикант

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0 – 3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазі початку побуріння кошиків