Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Фунгіцид Акула (Укравіт)

Фунгіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

300+140+50 г/л


Препаративна форма

КЕ


Хімічний клас

триазоли, імідазоли


Заявник

Укравіт


Виробник

Укравіт


Термін реєстрації

31.12.2025


Купити препарат Акула можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л. Оптова ціна 654.55 грн/л при замовленні від 20 л, 620.1 грн/л при замовленні від 100 л

Ціна 689
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л. Опт і в роздріб.

Ціна 770
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Ціна 754
UAH / 1 л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Фунгіцид Акула

Бакові суміші та сумісність фунгіциду Акула

Застосовується в бакових сумішах з інсектицидами, гербіцидами і мікродобривами, за винятком лужних. У разі суміщення декількох препаратів слід попередньо перевіряти сумісність пестицидів, а також дотримуватися рекомендованої послідовності приготування бакової суміші.

Механізм дії фунгіциду Акула

Має комбіновану дію, спрямовану на придушення метаболізму грибкових патогенів за допомогою тебуконазолу, а також пригнічення біосинтезу стеринів усіма діючими речовинами, що призводить до порушення функціонування клітинної мембрани фітопатогена, і в подальшому до його загибелі. Протягом 30 хвилин після внесення відбувається активна сорбція препарату, як листям, так і корінням культурного виду. Діючі речовини фунгіциду мають різну ступінь активності: прохлораз має захисну дію на протязі 4 тижнів, тебуконазол зберігає активність до 3 тижнів, а ципроконазол — до 45 днів.

Має захисну і профілактичну дію, а також широкий спектр застосування; гідролітично стабільний, що важливо при випаданні опадів; має рухливі терміни внесення; не фітонцидний.

Застосування фунгіциду Акула

Вноситься дворазово з інтервалом в 21 день протягом усього періоду вегетації від початку кущіння до фази цвітіння рослин. Оптимальним є обробка культур до дебюту захворювання.
Внесення проводиться при оптимальних гідротермічних параметрах навколишнього середовища (температура повітря не повинна перевищувати + 25 ° С) за умови якісного покриття листковий і колосовий поверхні культур. При обробці слід уникати стікання препарату. Останнє внесення потрібно проводити за 30 діб до початку збору врожаю.

Інструкція до препарату Акула

зернові колосові

Об’єкт проти якого обробляється

борошниста роса, кореневі гнилі, септоріоз, гельмінтоспоріоз, фузаріоз, темно-бура плямистість, альтернаріоз, піренофороз, снігова пліснява

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,8-1,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації