Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Добрива Комплексні Суперфосфат подвійний амонізований

Суперфосфат подвійний амонізований

Комплексні

РОЗДРУКУВАТИ

N: P (S) 10:32 (20)

Є універсальним концентрованим гранульованим комплексним азотно-фосфорним добривом без сторонніх домішок, біло – сірого кольору. Не злежується, має 100% розсипчастість, не гігроскопічний, має вирівняний гранулометричний склад, не пилить. Фізіологічно слабокислий.

Харарактеристики:

Показник

Параметри

Азот, N,%

10

Фосфор, Р205,%

32

Сірка, SО3,%

20

Кальцій, СаО,%

14

Магній, Mg,%

0,5

Розсипчастість,%

100


Спосіб застосування:

Застосовується на всіх видах грунтів і під всі сільськогосподарські культури для основного, передпосівного і припосівного внесення в рядки при посіві.

Застосовується в умовах захищеного грунту разом з азотними і калійними добривами. Завдяки фізіологічній кислотності, це добриво добре себе зарекомендувало на грунтах, насичених основами (чорноземи, каштанові).

Властивості:

Наявність поряд з азотом і фосфором кальцію, сірки і магнію, необхідних для нормального розвитку рослин.

Краща в порівнянні з аммофосом розчинність фосфору, весь фосфор представлений водорозчинній формою. Гарні товарні властивості при використанні для тукозмішування.

Особливі властивості:

До складу подвійного амонізованого суперфосфату входить кальцій, сполуки якого використовуються для усунення лужності і засоленості грунтів, особливо на грунтах з високою концентрацією натрію, іони якого витісняються з грунтового складу іонами кальцію, лужність грунту зменшується і відновлюється її водопроникність.

До складу подвійного амонізованого суперфосфату входить сірка. Встановлено, що сірка сприяє уповільненню окислювальних процесів в рослинах і підсилює відновлювальні процеси. При цьому підвищується життєстійкість рослин, наприклад, у олійних культур – збільшується вміст жиру в насінні, у зернових – підвищується вміст білка в зерні, що покращує його якість. При відносно низькому рівні азотного живлення дія сірки в більшій частині позитивна за рахунок підвищення надходження фосфору в рослину.

Позитивний вплив сірки часто залишається непоміченим, оскільки вона значною мірою впливає не на величину врожаю, а на його якість. Крім того, зовнішній прояв сірчаного голодування рослин зазвичай маскується майже повною схожістю з ознаками нестачі азотного живлення. Це пов’язано з тим, що азот і сірка мають загальні схожі риси в метаболізмі рослин.

Основними причинами, які змушують в останні роки приділяти підвищену увагу до сірки з метою поліпшення якості зерна, є впровадження в сільське господарство безбаластних, висококонцентрованих добрив і, як правило, переважне застосування азотних добрив, спрямованих насамперед на підвищення врожайності.

У зв’язку зі зменшенням використання простих фосфорних добрив (суперфосфату) в різних грунтово-кліматичних зонах виникає проблема нестачі вмісту сірки. Ця проблема особливо актуальна на грунтах із значною кількістю органічної речовини і уповільненими темпами її мінералізації, а так само на грунтах, в яких вміст органічної речовини (основного постачальника доступних форм сірки) невелика.

Подвійний амонізований суперфосфат – концентроване азотно-фосфорне добриво, що містить:

  • фосфор у водорозчинній формі
  • азот в амонійній формі (нітратна форма відсутня)
  • додаткові елементи живлення: сірка, кальцій і магній.

 

 

Суперфосфат подвійний амонізований

Купити препарат Суперфосфат подвійний амонізований можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Ціна 630
UAH / 1 мішок
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись