Фізичні та хімічні властивості: Ацетаміприд - біла кристалічна речовина. При рН 4-7 гідролітично стабільний, при рН 9 і 45 ° С поступово розкладається. Стабільний на сонячному світлі.
Опис: Інсектицид широкого спектру дії, ефективний у боротьбі з Hemiptera (особливо з попелицями), Thysanoptera, Lepidoptera на овочевих культурах, фруктових деревах, чайних кущах. Володіє овіцідною активністю в боротьбі з фруктовою міллю. Крім високої активності при обробці листя, проявляє системну активність, тому рекомендований і для грунтового застосування на овочевих культурах. Норма витрати 50 - 100 мг / л. Перспективний для застосування на картоплі, тютюні, зернових, рисі та інших культурах як листяного і грунтового інсектициду, а також інсектицидного протруйника насіння.
Діюча речовина блокує нікотинозалежні рецептори ацетилхоліну в нервовій системі. Діюча речовина порушує передачу нервового імпульсу через синапс, і комаха гине від сильного нервового перезбудження. Ацетаміприд володіє швидкою і тривалою дією, результат видно вже через одну годину, а термін захисної дії до 21 дня.
У сільському господарстві:
Препарати на основі Ацетаміприду застосовуються проти шкідників пшениці (клоп шкідлива черепашка, хлібна жужелиця), пшениці і ячменю (хлібна жужелиця, злакові мухи, смугаста хлібна блішка), томатів і огірків захищеного грунту (теплична білокрилка), картоплі (колорадський жук, картопляна корівка), пасовищ, ділянок, заселених сарановими, дикою рослинністю (саранові).
Завдяки трансламінарним і системним властивостям інсектициди на основі ацетаміприду можна застосовувати для обробки бульб. Це дозволить захищати рослини вже з періоду сходів при ранньому їх заселенні шкідниками.
Згідно поширеній практиці, інструкції по застосуванню тієї чи іншої речовини розробляються відповідно до препаратів, що містять цю речовину.
Препарати на основі ацетаміприду відносяться до 3 класу небезпеки для людини і 3 класу небезпеки для бджіл.