Креатор БТ

Фунгіцид, протруйник

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

30+6,3 г/кг

Хімічний клас

триазоли


Препаративна форма

к.с.

Виробник

Океан Інвест

Заявник

Океан Інвест

Термін реєстрації

31.12.2017

Купити препарат Креатор БТ можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка ємністю 5 л

ЦінаДоговірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Фунгіцид, протруйник Креатор БТ

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ПРОТРУЙНИКА КРЕАТОР БТ

Креатор БТ сумісний з іншими препаратами на безмасляної основі для протруювання насіння, але в кожному конкретному випадку необхідно проводити пробне змішування.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРОТРУЙНИКА

Протруювання насіння здійснюють завчасно або безпосередньо перед посівом. Для протруювання використовують високоякісні очищене насіння, так як різні домішки можуть знизити біологічну ефективність препарату.

Для протруювання треба використовувати автоматизовані протравлювальні машини. Перед протравленням необхідно підготувати обладнання для протруювання насіння: перевірити справність систем, провести ретельне промивання бака, трубопроводів. Перед роботою відрегулювати протруювач на заданий режим роботи, з розрахунку 10 л робочого розчину на 1 тонну насіння. Перед застосуванням каністри з препаратом ретельно збовтують. Необхідну кількість препарату заливають в протруйник. Після застосування препарату необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА КРЕАТОР БТ

Дві молекули з різних хімічних класів забезпечують повний захист, пригнічуючи внутрішню інфекцію (летюча сажка) через 7-8 днів, поверхневих і ґрунтових інфекцію (тверда головешка, фузаріоз, гельмінтоспоріоз) протягом 1-го дня. Ципроконазол - високо розчинна речовина, завдяки чому має швидке системне дію в захисті від хвороб, що передаються з насінням, а також забезпечує надійний захист швидкозростаючих молодих тканин.

Дифеноконазол - менш розчинна речовина, але також має системну дію, завдяки чому забезпечує довготривалий захист від хвороб кореневої системи, стебла і колоса. Сучасна препаративна форма міцно утримується на насінні, що забезпечує високу ефективність фунгіциду. Креатор БТ проявляє високу толерантність до культури і відсутністю фітотоксичності. Протруйник не впливає на енергію і схожість посівного матеріалу.

СПЕКТР ДІЇ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ПРОТРУЙНИКА

Летюча та тверда головешка, гельмінтоспоріозні і фузаріозна кореневі гнилі, кам'яна, чорна (несправжня) сажка, пліснявіння насіння.

Інструкція до препарату Креатор БТ

пшениця озима

Об'єкт, проти якого обробляється

борошниста роса, сажкові хвороби

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Протруювання насіння культури

ячмінь ярий

Об'єкт, проти якого обробляється

борошниста роса, сажкові хвороби

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Протруювання насіння культури