Авіценна

Фунгіцид для протруювання насіння

РОЗДРУКУВАТИ
Авіценна
Концентрація діючої речовини

50+250+50 г/л

Препаративна форма

СЕ

Виробник

ALFA Smart Agro

Заявник

ALFA Smart Agro

Термін реєстрації

31.12.2018

Купити препарат Авіценна можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Ціна 3 555грн/5.00 л
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

Доставка Новою Поштою по всій Україні за 2-3 дня

Ціна 850грн/л
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

Об`єм каністри 5 л

Опт і в роздріб

Ціна 799грн/л
Зв'язатись
Умови

Безкоштовна доставка. Об'єм каністри 5 л

Ціна 879грн/л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Фунгіцид для протруювання насіння Авіценна

крезоксим-метил

ПЕРЕВАГИ ПРОТРУЙНИКА АВІЦЕННА

  • Найширший спектр захисної дії забезпечує контроль практично всих хвороб насіння, проростків і сходів зернових культур і перших "хвиль" аерогенних інфекцій.

  • Комбінація трьох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів.

  • Забезпечує високу перезимівлю озимих завдяки надійному контролю снігової плісняви.

  • Ідеально підходить для посівів з високим потенціалом врожайності і насінницьких господарств.

  • Має яскраво виражений фізіологічний ефект: підвищує здатність до поглинання води і поживних елементів, покращує інтенсивність фотосинтезу, збільшує товщину колеоптиля, підвищує масу і довжину кореневої системи.

  • Має тривалий захисний ефект та 100 % селективність до культури.

  • Збільшує стійкість сходів до стресових умов (посуха, заморозки).

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА

Тебуконазол проявляє системну дію, захищаючи проросток. Дія тебуконазола заснована на процесі інгібірування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Пригнічення біосинтезу ергостерину призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом — і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку, тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.

Крезоксим-метил відноситься до контактно-системних діючих речовин. Володіє захисною, лікувальною діями.

Прохлораз належить до контактних діючих речовин. Він є фунгіцидом захисної дії, який не проникає у рослину або насіння. Прохлораз знезаражує ґрунт біля насіння та саму насінину (локальна дезінфекція) від збудників хвороб, чим запобігає від подальшого зараження хворобами молодої рослини.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА АВІЦЕННА

Завдяки наявності трьох компонентів Авіценна знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті. Препарат має широкий спектр активності проти патогенів (сажкові хвороби, кореневі гнилі, плямистості, септоріоз, пліснявіння насіння, снігова пліснява, борошниста роса).

ЗАСТОСУВАННЯ ПРОТРУЙНИКА

Протруювання рекомендується проводити за 7–14 днів до посіву. Процес здійснюється на спеціальних машинах, призначених для виконання протруювання напіввологим методом. Перед застосуванням каністру з препаратом ретельно збовтують. Застосовують Авіценна® у розведенні з водою, в залежності від виробничих умов та типу машин. Перед протруюванням потрібно очистити та відкалібрувати посівний матеріал, оскільки частки битого зерна, пил і домішки можуть бути причиною зв’язування значної кількості препарату.

Інструкція до препарату Авіценна

пшениця озима, пшениця яра

Об'єкт, проти якого обробляється

борошниста роса, гельмінтоспоріозна коренева гниль, пліснявіння насіння, сажкові хвороби, септоріоз, снігова пліснява, фузаріозна коренева гниль

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,4–0,6

Спосіб, час обробок та обмеження

Протруювання насіння суспензією препарату (10 л води на 1 т насіння)