МЕХАНІЗМ ДІЇ ІНСЕКТИЦИДУ БЕЛТ 480 SC
Препарат перезбуджує ріанодинові рецептори, що унеможливлює нормальне пересування і живлення комах, призводячи до їхньої загибелі.
Ріанодинові рецептори — це внутрішньоклітинні механізми, призначені для швидкоплинного масового вивільнення іонів кальцію. Вивільнений кальцій викликає скорочення м’язів.
Флубендіамід перешкоджає своєчасному «замиканню» рецептора, внаслідок чого весь доступний кальцій вивільняється без обмежень. Через це личинки після обробки інсектицидом Белт втрачають контроль над м’язами, рухливість і припиняють живлення. Далі відбувається повний параліч і загибель.
Типові симптоми стають помітними через 1–2 години після обробки. Оброблені личинки, завдяки унікальному механізму дії, виглядають вдвічі меншими за необроблених.
ВИНЕКНЕННЯ РЕЗИСТЕНТНОСТІ ДО ІНСЕКТИЦИДУ
Резистентність до препарату на сьогодні невідома. Белт контролює личинки популяцій і види, стійкі до спіносаду, піретроїдів, бензоїлсечовин, фосфороорганічних та карбаматних препаратів.
НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ІНСЕКТИЦИДУ БЕЛТ 480 SC
Увага! Менші норми витрати слід застосовувати за низької чисельності шкідників і малого обсягу зеленої маси. Обробку капусти обов’язково проводити з додаванням неіонного прилипача, (наприклад, Меро 0,4 л/га).
ПЕРЕВАГИ ІНСЕКТИЦИДУ
- Потужна дія проти широкого спектра лускокрилих шкідників, включаючи томатну мінуючу міль.
- Швидкий «нокдаун-ефект».
- В рекомендованих нормах безпечний для ентомофагів і запилювачів.
- Сприятливий екологічний профіль.
- Ефективність — на рівні найсучасніших стандартів, і навіть перевищує їх в багатьох випадках.
- Відсутність перехресної резистентності.
СПЕКТР ДІЇ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ
Белт активно діє на личинок більшості лускокрилих шкідників овочевих і плодових культур, а також сої, кукурудзи і тютюну.
Препарат безпечний для корисних комах: сонечок, паразитичних перетинчастокрилих, хижих клопів, золотоочок, мух-дзюрчалок, щипавок, а також павуків і хижих кліщів.
Головні шкідники овочевих, яких контролює Белт
-
Helicoverpa zea Кукурудзяна совка Heliothis armigera Бавовняна совка Pieris rapae Капустяний білан Plusia gamma Совка-гамма Plutella spp. Капустяні молі Spodoptera frigiperda Мала кукурудзяна совка Spodoptera exiqua Карадрина Trichoplusia ni Совка Tuta absoluta Томатна мінуюча міль