Смартвет

Поверхнево-активні речовини

РОЗДРУКУВАТИ
Заявник

Агрітема

Додаткова інформація про Поверхнево-активні речовини Смартвет

Смартвет® – ад’ювант органсиліконовий (поліалкилен-оксид модифікований гептаметил-трисилоксан 60-85%, поліалкилен-оксид 15-30%). Застосовується в суміші з пестицидами і добривами для підвищення їх ефективності та стійкості до опадів, знижує поверхневий натяг водних розчинів, покращуючи покриття рослин робочою рідиною.

SmartWet® застосовується з усіма фунгіцидами, інсектицидами, акарицидами, гербіцидами суцільної дії, а також добривами, які використовуються для листової підкормки.

Норми застосування SmartWet®: 0,06-0,1 л/га, або 0,02-0,05% в 60-75% обсягу робочої рідини від рекомендованої. Використовується для зернових та зернобобових культур, картоплі, ріпаку, соняшнику, цукрового і столового буряку, овочевих, плодових та ягідних культур, зелених культур (салатів, шпинату кропу, петрушки).

Використання:

Для бакової суміші SmartWet® і пестициду спочатку необхідно приготувати маточний розчин. Слід розчинити у воді потрібну кількість пестициду (добрива), а потім SmartWet®, потім на 2/3 заповнити бак обприскувача і при включеній мішалці внести маточний розчин, долити воду в обприскувач до необхідного обсягу. Після змішування розчин повинен бути використаний негайно і повністю.

Акції по пестицидам

всі акції >

Акція «За пару товару — вигода з гектару»

1 листопада - 31 грудня

71 день

Дізнатись більше про Смартвет

7 грудня
Агрітема