Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Регулятор росту Бенефіт ПЗ (Валагро)

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

органічні компоненти


Концентрація діючої речовини

3%, 10%


Препаративна форма

р.


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Агрісол


Виробник

Валагро


Термін реєстрації

31.12.2018


Додаткова інформація про Регулятор росту Бенефіт ПЗ

МЕХАНІЗМ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ БЕНЕФІТ ПЗ

Можна збільшити розмір плодів азотом, але це призводить до збільшення розміру клітин, а не їх кількості. При цьому підвищується їх обводненню, клітинні стінки стоншуються, що призводить до втрати смакових якостей, зниження імунітету, лежкости і транспортабельність плодів.

Бенефіт ПЗ збільшує розмір плода природним шляхом, не знижуючи смакових і технологічних якостей, підвищуючи швидкість ділення і утворення нових клітин на стадіях: після утворення зав'язі і в період активного росту плода, що призводить до збільшення їх кількості і відповідно розміру плода.

Бенефіт ПЗ складається з нуклеотидів, що стимулюють поділ клітин, спеціальних амінокислот (гліцин, аланін, аспарагінова і глутамінова кислоти), які активізують найбільш важливі метаболічні реакції (особливо, синтез протеїну), в складі також, вітаміни, кофактор, необхідні для клітинного метаболізму.

Застосування на кісточкових культурах, винограді, цитрусових, прискорює вступ в період плодоношення.

Застосовувати агрохімікатів в найхолодніші години доби. Необхідно ретельно зволожити все листя, як вимагає технологія листкового підживлення. Застосування Бенефіт® ПЗ з медьсодержащими препаратами, може привести в фітотоксичної шоку.

Застосування агрохімікату відповідність до запропонованими дозами і інструкціями гарантує очікуваний результат. Зниження дози може спричинити зниження ефективності. Підвищений метаболізм рослини, викликаний застосуванням агрохімікату, може привести до дефіциту вегетативного тургору протягом 24 годин після застосування. Дозування і процедура застосування - результат ретельних досліджень і дослідів. Зберігати при температурі в інтервалі між -5˚ до + 35˚С.

При спільному застосуванні Бенефіт® ПЗ і МС Крем, за рахунок синергізму, істотно підвищується ефективність, тому що перший компонент стимулює поділ клітин, а другий - їх зростання. Це саме той випадок, коли 1 + 1 = 3.

Інструкція до препарату Бенефіт ПЗ

квіти, лікарські культури

Об’єкт проти якого обробляється

підвищення врожайності

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,25 л/100л води, 3-4 л робочого розчину / 1 га

Спосіб, час обробок та обмеження

Позакореневе підживлення з інтервалом 7-10 днів


виноград, плодові

Об’єкт проти якого обробляється

підвищення врожайності

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,25 л/100л води, 3-4 л робочого розчину / 1 га

Спосіб, час обробок та обмеження

Позакореневе підживлення з інтервалом 7-10 днів після утворення зав'язі