ГоловнаПестицидиГербіцидиГрінфорт БЗ 480

Грінфорт БЗ 480

Гербіциди

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина бентазон
Концентрація діючої речовини

480 г/л

Хімічний клас

тіадіазини


Препаративна форма

РК

Заявник

Украгроком

Термін реєстрації

31.12.2018

Купити препарат Грінфорт БЗ 480 можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Безкоштовна доставка. Об'єм каністри 5 л

Ціна 140грн/л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Грінфорт БЗ 480

Післясходовий контактний гербіцид вибіркової дії проти однорічних двосім’ядольних (у т.ч. стійких до 2,4-Д та 2М-4Х) бур’янів в посівах сільськогосподарських культур.

Механізм дії гербіциду Грінфорт

Контактна дія. Адсорбується зеленими частинами рослин, з дуже низьким переміщенням по тканинах. Виражена контактна дія бентазону призводить до незворотного процесу блокування роботи фотосинтетичної системи, внаслідок чого переривається асиміляція СО2 і рослина після короткої зупинки в рості гине. У холодних умов швидкість дії уповільнюється. Гербіцидна ефективність залежить від якості нанесення робочого розчину на листкову поверхню бур’янів.

Особливості застосування гербіциду Грінфорт БЗ 480

Оптимальна температура повітря становить +12…+24 С. Не рекомендується застосовувати препарат при температурі повітря вище +300С. Знижені або підвищенні температури повітря, посуха або інші несприятливі стресові умови для росту та розвитку бур’янів подовжують час прояву візуальних ознак дії гербіциду, а також можуть знизити ефективність дії препарату. Опади протягом 4 годин після внесення препарату може знизити ефективність дії препарату на рослини бур’янів.

Норма витрати робочого розчину становить 250 – 300 л/га, в разі високої густоти стояння рослин норму витрати робочого розчину рекомендується збільшити до 300 л/га та додати ПАР.

Для досягнення максимального ефекту від застосування препарату необхідно забезпечити достатнє та рівномірне покриття бур’янів робочим  розчином. Обприскування необхідно робити не пізніше того строку, коли вегетуюча культура покриє бур’яни від попадання розчину гербіциду.

Грінфорт БЗ 480 можна змішувати з іншими загальновживинами гербіцидами на відповідних культурах. Проте в кожному конкретному випадку необхідно проводити тест на сумісність.

Для зменшення фітотоксичності на культуру не рекомендується сумісно застосовувати з грамініцидами та фосфорорганічними інсектицидами.

Інструкція до препарату Грінфорт БЗ 480

соя

Об'єкт, проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,5-3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазі 1-3 справжніх листків у культури