Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Регулятор росту рослин Хелафіт комбі (Гармашов Володимир Вікторович)

Регулятор росту рослин

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Біопрепарати


Препаративна форма

р.


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Гармашов Володимир Вікторович


Термін реєстрації

31.12.2019


Додаткова інформація про Регулятор росту рослин Хелафіт комбі

Хелафіт®-комбі сумісний з більшістю пестицидів. Включення його до складу бакових сумішей з пестицидами дозволяє зменшити їх норму на 15-20%, а в окремих випадках, (при обробці авіатором і іншими високоефективними фунгіцидами), до 50%, а головне знизити їх фітотоксичної дію на посіви, стимулюючи їх імунітет і продукційні процеси.

Використання Хелафіт комбі у позакореневого підживлення оптимізує кореневе живлення і розвиток культури в критичні періоди вегетації.

Застосування

Найбільш ефективним, екологічно і економічно обґрунтованим комплексне застосування препаратів в складі бакової суміші з пестицидами. При комплексній дії на культуру і придушенні бур'янів в агрофітоцінозі, зростає врожайність і поліпшується якість продукції. Для оптимізації умов живлення і збалансування білкового обміну і продукційних процесів до складу робочої суміші доцільно вводити 10-15 кг карбаміду (сечовини), балансуючи азотне живлення. При такому способі застосування витрати на внесення зводяться до мінімуму.
Норми застосування від 1-го (польові культури) до 2 л га (сад, овочеві культури). Препарат може застосовуватися в будь-яку фазу розвитку рослин. Термін очікування 1 день. Це дозволяє проводити обробку в період дозрівання овочів і фруктів. Кратність обробок 1-2 обприскування хелафітом в комплексі із засобами захисту і включенням 10-15 кг сечовини до складу бакової суміші

На зернових колосових (ячмені, пшениці) рекомендується використовувати 2 рази. Перший раз в фазу кущіння 1 л га карбамід 10 15 кг; вдруге використовують в період колосіння налив зерна 1,0 л га 10 кг карбаміду.
На соняшнику рекомендується використовувати хелафіт в фазу 5 6 листків з нормою 1-2 л га, і в фазі 10 листків цвітіння.
Ріпак озимий, ярий Некореневі підгодівлі в фазу початку утворення листової розетки, розгалуження; і в фазу початку бутонізації.
Кукурудза Некореневі підгодівлі в фазу 6 8 листків в фазу викидання волоті цвітіння.
Цукровий буряк. Некореневі підгодівлі в фазу, в фазі 10-12 листків і через 1-1,5 місяці
Льон-довгунець Некореневі підгодівлі в фазі сходи-початок "ялинка" (до висоти рослин 4-5 см) 2-я через 7-15 днів після першої. На сої, горосі рекомендується застосовувати в 2 прийоми. Перший в період накопичення вегетативної маси 1 л га, для активного зростання; другий в фазу бутонізації цвітіння- 1 л га, для збільшення врожайності.
Овочеві Некореневі підгодівлі в період вегетативного росту і в період формування коренеплодів (ст. Буряк, морква) або качана (капуста)
Томати Некореневі підгодівлі в фазу бутонізціі; в фазу початку цвітіння; в фазу плодоношення.
Баклажани Некореневі підгодівлі 1 обприскування в фазу бутонізації; 2-е обприскування в фазу початку цвітіння.
Огірки Некореневі підгодівлі. 1-е обприскування в фазу появи 4-6 х справжніх листків; 2-е і 3-е обприскування з інтервалом в 15 днів.
Кабачки, патисони Некореневі підгодівлі 1-е обприскування в фазу появи 4-6-х справжніх листків; 2-е обприскування в фазу бутонізації; 3-е обприскування в фазу початку цвітіння.
Капуста - Некореневі підгодівлі 1-е обприскування через 2-3 дня після висадки розсади; 2-е обприскування в фазу листової мутовки - зав'язування качанів; 3-е обприскування через 10-12 днів після другого.
Плодові дерева - Обприскування в фазу цвітіння, у фазу зав'язування і формування плодів, в кінці літа покращує плодоношення наступного року. Залежно від типу, віку, технологічних особливостей саду рекомендується проведення 2-4 позакореневих підживлень.
Яблуня, груша, вишня, слива, айва, персик, абрикос: 1-е обприскування через 5-7 днів після цвітіння, 2-е обприскування на початку фізіологічного опадання зав'язей; 3-е обприскування в період закладки квіткових бруньок; 4-е обприскування в період інтенсивного росту плодів.
Виноградники - Обприскування на початку росту пагонів навесні, перед цвітінням, у фазу бутонізації, після цвітіння; в фазі наливу - дозрівання ягід.

Склад препарату

Мікроелементи - менше 20 г/л, іони біогенних металів (Zn++, Cu++, Mm++, Mg++, Ca++, Fe+++, Na+, K+) - менше 1 г/л, комплекс вільних амінокислот - менше 20 г/л, гумати - менше 40 г/л, жирні кислоти - менше 20 г/л, ефіри жирних кислот - менше 1 г/л, полісахариди - менше 5 г/л, стероїдні глюкозиди - менше 0,1 г/л, вітаміни (B1, B2, E, D, H, PP) - менше 0,1 г/л, фітогормони: 3-індолілуксусна кислота - менше 0,05 г/л, епібрассинолід - менше 0,05 г/л, зеатін, альгінова кислота, гідроксикоричнева кислота.

Сумісність

Змішується майже з усіма засобами захисту рослин та карбамідом. При змішуванні з пестицидами перший раз, протестуйте пробний розчин в невеликій ємності перед основним змішуванням.
Термін очікування 1 день, що дозволяє проводити обробку в період дозрівання овочів і фруктів.

Безпечний для людини, теплокровних тварин, птахів, риб, бджіл і для навколишнього середовища.

Зберігання

При зберіганні продукту необхідно уникати коливань температур нижче 0 -2º С і понад + 30-33º С. Значні перепади температури або зниження температури може стати причиною кристалізації препарату. Кристали легко розчиняються в робочому розчині, що не призводить до зниження його ефективності.

Інструкція до препарату Хелафіт комбі

кукурудза, пшениця озима, пшениця яра, соя, ячмінь озимий, ячмінь ярий

Об’єкт проти якого обробляється

підвищення врожайності

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0 л/т

Спосіб, час обробок та обмеження

Обробка насіння. Максимальна кратність обробок - 1


кукурудза, пшениця озима, пшениця яра, соя, ячмінь озимий, ячмінь ярий

Об’єкт проти якого обробляється

підвищення врожайності

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0 л/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Позакореневе підживлення. Максимальна кратність обробок - 1-3.


соняшник

Об’єкт проти якого обробляється

підвищення врожайності

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0-2,0 л/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Позакореневе підживлення. Максимальна кратність обробок - 1-3.


Схожі препарати за діючою речовиною

Всі препарати