Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Регулятор росту Агрозин (Дніпровська асоціація-К)

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина


Концентрація діючої речовини

750 г/л


Препаративна форма

КЕ


Термін реєстрації

31.12.2020


Додаткова інформація про Регулятор росту Агрозин

Переваги регулятору росту Агрозин

  • перетворення нерозчинних сполук азоту та фосфору в форми, доступні для живлення рослин;

  • зв'язування газоподібного азоту атмосфери і поліпшення азотного живлення рослин;

  • синтез різних стимулюючих речовин (вітамінів, ауксина, гібереллінов і т.п.) і накопичення їх в прикореневій зоні, що має велике значення для активування біохімічних процесів в рослинах;

  • виділення різних речовин, подібних антибіотиків, які захищають рослини від паразитарних форм.

Механізм дії

Агрозін застосовується для поліпшення структури грунту і відновлення її водно-кисневого балансу, для активізації аеробних мікроорганізмів, що підвищує врожайність культур. Він ефективний при обробці ділянок, що не піддаються механічній обробці (сінокісні луки, пасовища, паркові галявини, футбольні поля тощо), важких і закислених грунтів з метою поліпшення їхньої структури і для нормалізації рівня рН. 
 

Спектор дії

Грунтові мікроорганізми розкладають органіку, сприяють утворенню гумусу, роблять доступними для рослин поживні речовини, пов'язують атмосферний азот, якого над кожним квадратним метром поверхні землі міститься близько 7,5 т. А також синтезують органічні сполуки, такі переводять ці сполуки в форми, доступні рослинам. 
 
Грунтові мікроорганізми переводять фосфор в розчинний стан, розкладають мінерали, в першу чергу - практично невичерпні глинисті мінерали, забезпечуючи мікроорганізми прикорневой системи рослин повним набором з «таблиці Менделєєва». Продукти життєдіяльності бактерій складають «поживний бульйон» для рослин, до якого входять прості з'єднання для живлення рослин, амінокислоти, вітаміни, природні антибіотики і стимулятори росту рослин. 

Застосування регулятору росту Агрозин

Обробку насіння або землі виробляють препаратом, розчиненим у воді в співвідношенні 1: 1000. Розчин препарату сприяє проростанню насіння, росту та розвитку рослин в процесі вегетації і активно використовується мікроорганізмами в їх метаболічних процесах. Препарат виготовлений на основі патоки цукрового буряка, не потрапляє в плодові тіла, а вирощена продукція є екологічно чистою. Агрозин не є добривом! 
 
Використання Агрозин для обробки грунту під сільськогосподарські культури дозволяє вже сьогодні відмовитися від використання мінеральних добрив. Агрозин проникає в найдрібніші капіляри грунту, завдяки чому волога в грунті зберігається навіть в посушливі періоди. 
 
Активним киснем препарат «розбиває» ланцюжок молекул органіки, що міститься в грунті. 
 
Залишки подрібнених ферментним препаратом органічних сполук є найбільш затребуваною їжею для мікроорганізмів ризосфери (прикореневої зони) рослин, які починають інтенсивно розмножуватися. 
  
Рослини годують грунтові мікроорганізми своїми кореневими виділеннями, а також вiдмираючими післяжнивними залишками (саме тому так важливо повертати їх землі). До складу кореневих виділень входять органічні кислоти, цукру, амінокислоти і багато інших корисних речовин. 
 
Причому рослини стимулюють розвиток переважно такий мікрофлори, яка живить ці рослини, виробляє для них стимулятори росту, пригнічує шкідливу для даних рослин мікрофлору. В збідненій супіщаної грунті кількість мікроорганізмів в ризосфері рослин, обробленої Агрозин, в 150 разів вище, ніж в необробленої. 
 
Ферментні технології сьогодні можуть стати високоефективними помічниками в роботі інженера і фермера, садівника і городника. Вони широко використовуються у виробництві пива, пральних порошків, текстильної та шкіряної промисловості. У сільському господарстві - це прямий шлях до підвищення врожайності рослин, виробництва кормів та якісного компосту, до поліпшення структури грунту і виробництву екологічно чистих продуктів харчування.
 

Інструкція до препарату Агрозин

зернові, лісове господарство, декоративні квіти, газонні трави

Об’єкт проти якого обробляється

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

7,5 л/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Підживлення прикореневої частини рослини з наступним інтенсивним поливом


зернові, лісове господарство, декоративні квіти, газонні трави

Об’єкт проти якого обробляється

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

7,5 л/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Підживлення прикореневої частини рослини з наступним інтенсивним поливом