Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Регулятор росту Актарофіт (Ензим)

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Аверсектин


Концентрація діючої речовини

не менше 0,2% в ПЕГ 400


Препаративна форма

КЕ


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Ензим


Виробник

Ензим


Термін реєстрації

31.12.2017


Додаткова інформація про Регулятор росту Актарофіт

ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ АКТАРОФІТ

Препарат застосовується по мірі появи шкідників. Для внесення можна використовувати оприскувачі будь-якого типу, які забезпечують мілкодисперсне розпилювання та рівномірне нанесення робочої суміші на поверхню листків та стебел. Обприскування посівів або насаджень Актарофітом доцільно проводити в суху, ясну, безвітряну погоду за низької ймовірності опадів протягом наступних 8-10 годин.
Оптимальним температурним режимом внесення біологічного препарату є +18оС і вище.
Не рекомендується проводити обробку під час випадання роси, а також в жарку, сонячну погоду, оскільки це знижує ефективність препарату.
Перші ознаки дії препарату, припинення харчування, можна спостерігати через 6-8 годин при обробці проти листогризучих шкідників і через 12-16 годин – проти сисучих. Масова загибель шкідників настає на 2-3 день після обробки, а максимальний ефект досягається на 5-7 день. Захисний ефект препарату за сприятливих умов триває до 7-20 днів.
Актарофіт в регламентованих нормах не токсичний для попелицевих корівок, павуків, хижих клопів, паразитуючих лускокрилих, мурах, жужелиці, дощових черв’яків і інших.
Здатність авермектинів швидко розкладатися в навколишньому середовищі перешкоджає їх накопиченню в плодах, овочах і грунті. Препарат можна застосовувати в період збору врожаю на овочевих і плодово-ягідних культурах. Остання обробка може бути здійснена за 48 годин перед збиранням врожаю.

Дізнатись більше про Актарофіт

Схожі препарати за діючою речовиною

Всі препарати