Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Фунгіцид, протруйник Креатор БТ (Океан Інвест)

Фунгіцид, протруйник

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

30+6,3 г/кг


Препаративна форма

к.с.


Хімічний клас

триазоли


Заявник

Океан Інвест


Виробник

Океан Інвест


Термін реєстрації

31.12.2017


Купити препарат Креатор БТ можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка ємністю 5 л

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Фунгіцид, протруйник Креатор БТ

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ПРОТРУЙНИКА КРЕАТОР БТ

Креатор БТ сумісний з іншими препаратами на безмасляної основі для протруювання насіння, але в кожному конкретному випадку необхідно проводити пробне змішування.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРОТРУЙНИКА

Протруювання насіння здійснюють завчасно або безпосередньо перед посівом. Для протруювання використовують високоякісні очищене насіння, так як різні домішки можуть знизити біологічну ефективність препарату.

Для протруювання треба використовувати автоматизовані протравлювальні машини. Перед протравленням необхідно підготувати обладнання для протруювання насіння: перевірити справність систем, провести ретельне промивання бака, трубопроводів. Перед роботою відрегулювати протруювач на заданий режим роботи, з розрахунку 10 л робочого розчину на 1 тонну насіння. Перед застосуванням каністри з препаратом ретельно збовтують. Необхідну кількість препарату заливають в протруйник. Після застосування препарату необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА КРЕАТОР БТ

Дві молекули з різних хімічних класів забезпечують повний захист, пригнічуючи внутрішню інфекцію (летюча сажка) через 7-8 днів, поверхневих і ґрунтових інфекцію (тверда головешка, фузаріоз, гельмінтоспоріоз) протягом 1-го дня. Ципроконазол - високо розчинна речовина, завдяки чому має швидке системне дію в захисті від хвороб, що передаються з насінням, а також забезпечує надійний захист швидкозростаючих молодих тканин.

Дифеноконазол - менш розчинна речовина, але також має системну дію, завдяки чому забезпечує довготривалий захист від хвороб кореневої системи, стебла і колоса. Сучасна препаративна форма міцно утримується на насінні, що забезпечує високу ефективність фунгіциду. Креатор БТ проявляє високу толерантність до культури і відсутністю фітотоксичності. Протруйник не впливає на енергію і схожість посівного матеріалу.

СПЕКТР ДІЇ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ПРОТРУЙНИКА

Летюча та тверда головешка, гельмінтоспоріозні і фузаріозна кореневі гнилі, кам'яна, чорна (несправжня) сажка, пліснявіння насіння.

Відгуки

Зигмунд Лампка, власник підприємства "Лампка-Агро":

Наприклад, ми завжди пам’ятаємо про таку проблему, як летюча сажка і карликова сажка. В нашому регіоні це одна з основних загроз для пшениці. Але, як бачите, незважаючи на те, що після дощів на цьому полі посіви набули сіруватого кольору, ви не знайдете жодного чорного колоска. А все завдяки обробці насіння препаратом Креатор БТ, який особливо ефективний проти збудників сажкових хвороб. Ще раз переконалися, що минулого року зробили правильний вибір і в нинішніх умовах уникнули цієї проблеми. Адже знаю по сусідах, що майже кожен зіткнувся з карликовою і летючою сажками на озимій пшениці.

Читати детально: АгроПолігон Океан Інвест: Зібрати, підрахувати, запланувати наступний рік

Борис Брухно, агроном ФГ «Пролісок»:

Ми озиму пшеницю протруїли фунгіцидним препаратом від Океан Інвест Креатор БТ. Гарний протруйник, ось уже і посіви з зими виходять, а він «тримає», хвороб не бачимо на пшениці. Результатом задоволені, а якщо ще врахувати, що вартість препарату не така вже й висока, маємо подвійний плюс.

Читати детально: Протруювання насіння: перший і дуже важливий етап захисту рослин

Інструкція до препарату Креатор БТ

пшениця озима

Об’єкт проти якого обробляється

борошниста роса, сажкові хвороби

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Протруювання насіння культури


ячмінь ярий

Об’єкт проти якого обробляється

борошниста роса, сажкові хвороби

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Протруювання насіння культури