Протруйник Баріон (Укравіт)
Переваги протруйника Баріон
- найефективніший протруйник для контролю і захисту від несправжньої борошнистої роси та інших хвороб із класу Ооміцети;
- надійно знищує первинну інфекцію та захищає від вторинного зараження;
- тривалий період захищає кореневу систему та вегетативну частину від збудників несправжніх грибів;
- не впливає на посівні якості насіння, що дозволяє проводити завчасне протруювання насіння культур;
- оптимальний «партнер» для бакових сумішей із інсектицидними та фунгіцидними препаратами для обробки насіння;
- застосовується для протруювання посівного матеріалу на спеціалізованих насіннєвих заводах.
Механiзм дії
Металаксил-м порушує у патогенів синтез нуклеїнових кислот та інгібує РНК – полімеразу (порушується білковий обмін збудника). Володіє потужною системною дією з лікувальними та викорінюючими властивостями.
Спектр дії
Несправжня борошниста роса, вертицильоз, біла гниль.
Сумісність
Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Рекомендовано використовувати з інсектицидними протруйниками, мікродобривами та стимуляторами росту.
Особливостi застосування
Протруювання насіння проводити використовуючи спеціалізоване механічне обладнання для обробки. При завчасному протруюванні вологість насіння повинна бути на 1% нижчою від кондиційної з метою уникнення можливості самонагрівання насіння після обробки. Необхідно використовувати лише якісне, відкаліброване, не пошкоджене та звільнене від сторонніх домішок насіння. Не рекомендується проводити протруювання насіння, яке було оброблене іншими препаратами. Важливим чинником ефективної дії препарату є якість покриття поверхні насінини (достатня та рівномірна). Ефективність дії залежить від якості обробки насіння та висівання його в добре підготовлений вологий ґрунт. Якість протруєння препаратом залежить від підготовки посівного матеріалу, правильності приготування робочого розчину та налаштування протруювача. Препарат швидко поглинається насінням і після проростання рівномірно розподіляється по рослині. Крім того, він перерозподіляється в ґрунті, звідки згодом поглинається кореневою системою. Таким чином, захищається не лише насіння і проросток на ранній стадії, але й додатково забезпечується тривалий захист від вторинних інфекцій.
Максимальна кратність обробок: 1
Норма витрати робочого розчину: соняшник, ріпак − 10,0 л/т; соя − 6,0-8,0 л/т; інші культури − 10,0 л/т.