Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Фунгіцид для протруювання насіння Авіценна (Альфа смарт агро)

Фунгіцид для протруювання насіння

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

50+250+50 г/л


Препаративна форма

СЕ


Заявник

ALFA Smart Agro


Виробник

ALFA Smart Agro


Термін реєстрації

31.12.2018


Купити препарат Авіценна можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Безкоштовна доставка. Об'єм каністри 5 л

Ціна 879
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Об`єм каністри 5 л

Опт і в роздріб

Ціна 799
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Доставка Новою Поштою по всій Україні за 2-3 дня

Ціна 850
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна 3 555
UAH / 1 л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Фунгіцид для протруювання насіння Авіценна

крезоксим-метил

Переваги протруйника Авіценна

  • Найширший спектр захисної дії забезпечує контроль практично всих хвороб насіння, проростків і сходів зернових культур і перших "хвиль" аерогенних інфекцій.

  • Комбінація трьох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів.

  • Забезпечує високу перезимівлю озимих завдяки надійному контролю снігової плісняви.

  • Ідеально підходить для посівів з високим потенціалом врожайності і насінницьких господарств.

  • Має яскраво виражений фізіологічний ефект: підвищує здатність до поглинання води і поживних елементів, покращує інтенсивність фотосинтезу, збільшує товщину колеоптиля, підвищує масу і довжину кореневої системи.

  • Має тривалий захисний ефект та 100 % селективність до культури.

  • Збільшує стійкість сходів до стресових умов (посуха, заморозки).

Механізм дії протруйника

Тебуконазол проявляє системну дію, захищаючи проросток. Дія тебуконазола заснована на процесі інгібірування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Пригнічення біосинтезу ергостерину призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом — і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку, тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.

Крезоксим-метил відноситься до контактно-системних діючих речовин. Володіє захисною, лікувальною діями.

Прохлораз належить до контактних діючих речовин. Він є фунгіцидом захисної дії, який не проникає у рослину або насіння. Прохлораз знезаражує ґрунт біля насіння та саму насінину (локальна дезінфекція) від збудників хвороб, чим запобігає від подальшого зараження хворобами молодої рослини.

Швидкість дії протруйника Авіценна

Завдяки наявності трьох компонентів Авіценна знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті. Препарат має широкий спектр активності проти патогенів (сажкові хвороби, кореневі гнилі, плямистості, септоріоз, пліснявіння насіння, снігова пліснява, борошниста роса).

Застосування протруйника

Протруювання рекомендується проводити за 7–14 днів до посіву. Процес здійснюється на спеціальних машинах, призначених для виконання протруювання напіввологим методом. Перед застосуванням каністру з препаратом ретельно збовтують. Застосовують Авіценна® у розведенні з водою, в залежності від виробничих умов та типу машин. Перед протруюванням потрібно очистити та відкалібрувати посівний матеріал, оскільки частки битого зерна, пил і домішки можуть бути причиною зв’язування значної кількості препарату.

 

Відгуки

Сергій Кнечунас, кандидат с.-г. наук, директор з розвитку та управління портфелем продуктів ALFA Smart Agro:

Над формулою Авіценни, СЕ наша команда працювала декілька років. Адже поєднання трьох діючих речовин, абсолютно різних за властивостями , потребує тривалих досліджень. У процесі роботи формуляція Авіценни постійно удосконалювалася й посилювалася допоміжними елементами, аж доки не було знайдено ідеальне поєднання. На сьогодні Авіценна, СЕ демонструє найкращі показники ефективності.

Під час застосування протруйника Авіценна, СЕ жодних проявів фітотоксичності не спостерігається, навпаки, препарат відрізняється наявністю стимулюючої дії, що підтверджується лабораторними та польовими тестами. Порівняно з іншими варіантами, сходи з насіння, обробленого препаратом Авіценна, СЕ, вільні від комплексу захворювань, мають рівномірну висоту, більш міцну й товстішу прикореневу частину

Читати детально: Терапія для насіння​

Микола Продиус, менеджер із польових досліджень ALFA Smart Agro:

Протруювання насіння є обов’язковим. Наш досвід показує, що ідеальне рішення для нуту – Авіценна, трикомпонентний препарат на основі тебуконазолу, прохлоразу та крезоксим-метилу. Він стримує розвиток хвороб аж до початку цвітіння, контролює увесь спектр патогенів, які поширені в Україні. Авіценна  має потрійну дію – знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті.

Ми готуємо бакову суміш фунгіциду Авіценна та інсектициду Командор Гранд. Тоді як перший препарат контролює хвороби, двокомпонентний Командор Гранд працює зі шкідниками. Імідаклоприд діє в ранніх фазах – рослина сходить, діюча речовина вже є у тканинах і захищає вегетаційну масу на поверхні ґрунту. Альфа-циперметрин у газовій фазі діє на ґрунтових шкідників. Ми з’ясували, що композиція Авіценна + Командор Гранд збільшує врожайність на 20–30%  у порівнянні із контролем.

Читати детально: Все буде нут: 5 ідеальних ЗЗР для спеціалізованої культури

Інструкція до препарату Авіценна

пшениця озима, пшениця яра

Об’єкт проти якого обробляється

борошниста роса, септоріоз, гельмінтоспоріозна коренева гниль, пліснявіння насіння, снігова пліснява, фузаріозна коренева гниль, сажкові хвороби

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,4–0,6

Спосіб, час обробок та обмеження

Протруювання насіння суспензією препарату (10 л води на 1 т насіння)


Дізнатись більше про Авіценна