Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Інсектицид Жук Off (Венон) (Укравіт)

Інсектицид

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

200 г/л + 100 г/л


Препаративна форма

КС


Хімічний клас

неонікотиноїди, синтетичні піретроїди


Заявник

Укравіт


Виробник

Укравіт


Додаткова інформація про Інсектицид Жук Off (Венон)

Двокомпонентний контактно-системний інсектицид для повноцінного знищення широкого спектру шкідників у сільськогосподарських культурах і насадженнях.

СУМІСНІСТЬ

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). МЕХАНІЗМ ДІЇ Клотіанідин володіє вираженою системною дією. Потрапивши в організм комахи контактним або кишковим шляхом та досягнувши нервової системи, блокує постсинаптичні холінергічні рецептори, викликаючи перезбудження нервових клітин. В результаті у шкідників спостерігається мимовільний тремор всього тіла з послідуючим паралічем і загибеллю. Альфа-циперметрин – діюча речовина контактної дії. Механізм дії полягає у блокуванні процесу обміну іонів натрію та калію у пресинаптичній мембрані, тобто порушує проникність клітинних мембран і виступає інгібітором натрієвих каналів. Відбувається надлишкове виділення ацетилхоліну під час проходження нервових імпульсів через синаптичний ланцюжок. В результаті сильного нервового перезбудження шкідник гине.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • висока ефективність проти широкого спектру шкідників (сисних і листогризучих);
  • завдяки системній дії препарат надійно захищає навіть необроблені молоді пагони та листя рослин;
  • поєднання двох діючих речовин з різними механізмами дії забезпечує довготривалий період захисної дії та попереджує появу резистентності;
  • контролює різні види шкідників, у тому числі стійкі до піретроїдів;
  • швидкий «нокаут-ефект», забезпечує загибель шкідників невдовзі після обробки.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Обприскування проводять у період вегетації культур за появи шкідників, чисельність яких перевищує рівень ЕПШ. Необхідно забезпечити достатнє і рівномірне покриття оброблювальної культури без стікання робочого розчину з поверхні. Обробку проводити при температурі повітря не вище +25˚С, краще в ранкові (до 10-11) або вечірні (18-22) години при швидкості вітру не більше 5 м/с. Застосування препарату найбільш ефективне при температурі повітря + 12...+25˚С.

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 2. Період очікування від останньої обробки до збору врожаю не встановлюється. Норма витрати робочого розчину: польові культури — 200-300 л/га; плодові насадження – 500-1000 л/га.

ТОКСИЧНІСТЬ Класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб.