Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Сотейра (Франдеса Україна)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Імазамокс
Імазапір


Концентрація діючої речовини

33+15 г/л


Препаративна форма

РК


Хімічний клас

імідазолінони


Заявник

Франдеса


Виробник

Франдеса


Термін реєстрації

31.12.2017


Купити препарат Сотейра можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Об'єм каністри 10 л.

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Доставка Новою Поштою по всій Україні за 2-3 дня.

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Офіційний дистриб'ютор. Доставка по Україні.
Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Сотейра

 

Гербіцид для знищення злакових і дводольних бур'янів у посівах соняшнику (гібридів та сортів, стійких до імідазолінонів). 

Механізм дії

Діючі речовини препарату імазамокс та імазапір відносяться до групи імідазолінонів. Вони діють як інгібітори ензиму ацетолактатсинтази, порушуючи біосинтез амінокислот валіну, лейцину та ізолейцину. Наслідком цієї дії є зменшення синтезу РНК, ДНК та білків, що призупиняє поділ клітин, а відповідно і ріст рослини. Препарат потрапляє в рослину через листя та коріння, переміщується по флоемі та ксилемі і, потрапляючи в точки росту, зупиняє ріст рослини. Також препарат довго зберігає свою активність в грунті і контролює появу нових сходів бур’янів впродовж вегетації соняшнику. Першими ознаками дії препарату є хлороз молодого листя і відмирання точок росту.

Швидкість впливу, період захисної дії

Перші ознаки дії препарату проявляються на чутливих до імідізолінонів бур'янах через 5-7 днів після обробки - вони призупиняють свій ріст. В зв'язку з тим, що іміда- золінони впливають на процеси фотосинтезу, бур'яни можуть довгий час залишатись зеленими,а хлороз листя на них проявляється набагато пізніше. Бур'яни, які на момент обробки були на пізніших фазах розвитку, можуть не загинути, але їх ріст призупиниться і вони не будуть конкурентами для рослин культури.

Переваги

  • Тривалий період захисної дії - одна обробка забезпечує захист посіву протягом вегетації
  • Системна дія та грунтова активність
  • Контроль широкого спектру бур’янів, включаючи амброзію та вовчок соняшниковий
  • Можливість використання в системах з мінімальною обробкою грунту
  • Стійкий до змивання дощем

Сумісність з іншими препаратами

Препарат не рекомендується застосовувати в баковій суміші з іншими гербіцидами. Не можна використовувати в бакових сумішах з мінеральними добривами, фосфорорганічними інсектицидами.

Рекомендації за оптимальними умовами застосування

Гербіцид застосовується для знищення злакових і дводольних бур’янів та вовчка соняшникового тільки на посівах сортів і гібридів соняшнику, стійких до імідазолінонів. Обприскування рослин рекомендується проводити в суху, безвітряну погоду, бажано вранці або ввечері, при швидкості вітру до 4-5 м/сек.. Норма витрати робочого розчину 200-400 л/га . На полях з мінімальною або нульовою обробкою грунту потрібно вносити не менше 250 л/га. Витрату робочого розчину збільшують при підвищеній густоті рослин соняшнику та при великій кількості рослинних залишків. Не рекомендується застосовувати при середньодобових температурах нижче +10°С та при перепаді нічних та денних температур більше 15°С. Оптимальна температура повітря для застосування препарату: від +10°С до +25°С. Терміни виходу людей на оброблені площі при проведенні механізованих робіт - 3 дні. Обмеження по сівозміні. В зв’язку з стійкістю діючих речовин препарату в грунті, після обробки гербіцидом необхідно дотримуватись періоду, через який можна висівати культури: пшениця, жито - 4 місяці; овес, ячмінь, соя, кукурудза, боби, соняшник, горох - 9 місяців; сорго - 11 місяців; овочі, картопля, гречка, просо - 18 місяців; цукрові, кормові та столові буряки, ріпак - 24 місяці.

Інструкція до препарату Сотейра

соняшник (гібриди стійкі до групи імідазолінів)

Об’єкт проти якого обробляється

однодольні злакові бур'яни, однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0-1,2

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазі 4 листків культури на ранніх етапах розвитку бур'янів


Дізнатись більше про Сотейра