Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Євро-Ленд (Петерс енд Бург)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Імазамокс
Імазапір


Концентрація діючої речовини

33+15 г/л


Препаративна форма

РК


Хімічний клас

імідазолінони


Заявник

Інтекс і К


Виробник

Петерс енд Бург


Термін реєстрації

31.12.2016


Купити препарат Євро-Ленд можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка містить 5 л

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л.

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна 26
USD / 1 л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Євро-Ленд

імазапір

імазамокс

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ ЄВРО-ЛЕНД

  • Системна та ґрунтова дія для знищення однорічних дводольних та злакових бур’янів в посівах соняшнику (сорти, стійкі до речовин групи імідазолінонів).
  • Боротьба з практично усіма расами вовчка в посівах соняшника.
  • Довготривалий період дії та контроль нових сходів бур’янів в посівах соняшника.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

Діючі речовини препарату проникають в бур’яни як через пагони і листя, так і через кореневу систему з грунту. Вони транспортуються по флоемі та ксилемі до точок росту, де порушують процес синтезу амінокислот, що призводить до затримки розвитку, відмирання точок росту і подальшої загибелі чутливих бур’янів.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

Візуальні ознаки проявляються у вигляді хлоротичного та антоціанового забарвлення органів рослин. Ріст буря’нів при застосуванні препарату призупиняється вже через кілька годин після обробки; візуально ознаки дії гербіциду після його застосування можуть не проявлятися. Повна загибель буря’нів настає через 3–6 тижнів після обробки.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ГЕРБІЦИДУ

За умов використання занадто м’якої води для приготування робочого розчину слід застосовувати мінімальну дозу гербіциду — 1 л/га.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Температури повітря від +10 до +22 ˚С є оптимальними в період застосування препарату. Температури, нижчі за +10 ˚С  та вищі за +25 ˚С, уповільнюють в рослинах бур’янів процеси метаболізму. За стресових умов для розвитку рослин соняшнику (низькі температури, посуха, перезволоження) можливе зниження ефективності дії препарату проти бур’янів. Дощ навіть через 1годину після внесення препарату не знижує його ефективності. Ефективність дії у досить значній мірі залежить від наявності та кількості доступної вологи у ґрунті.
Фактори, що мають вплив на мікробіологічну активність, впливають і на ступінь розпаду препарату. Ґрунтові фактори: тип, структура, вологість, температура та рН. Мінімальна кількість вологи для підвищення мікробіологічної деградації діючої речовини — 200 мм. Розпад посилюється при кількості вологи, наближеній до величини повної ґрунтової вологоємності.

Післядія Євро-Ленду посилюється зі зниженням рН в ґрунті. Чим нижче рН, тим вище ризик післядії. Якщо між застосуванням препарату та висівом наступної культури випало недостатньо опадів, розпад гербіциду в ґрунті може бути неповним, як було зазначено вище. Недостатня кількість опадів для вирощування культури тягне за собою недостатній мікробний розпад діючої речовини.
Температури, нижчі за +10 ˚С, уповільнюють мікробіологічну активність; як наслідок, мікробіологічний розпад гальмується. Тривалий період аномально низьких температур також може уповільнити розпад цього гербіциду та збільшити ризик для наступної чутливої культури в сівозміні.
Важливо враховувати всі ці фактори до і після застосування гербіциду.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ

Не застосовувати добрива в баковій суміші з Євро-Лендом, оскільки це прискорює надходження гербіциду в культурні рослини та може призвести до іхньї токсикації. Не застосовувати гербіциди інгібітори ALS (сульфоніл-сечовини тощо) та інсектициди з групи фосфорорганічних сполук.

Інструкція до препарату Євро-Ленд

соняшник (гібриди стійкі до дії імазапіру)

Об’єкт проти якого обробляється

дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0-1,2

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазі 2-3 справжніх листки культури