Сумісний з іншими засобами захисту рослин та рідкими добривами, окрім лужних. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність.
Тіофанат-метил сорбується надземними вегетативними органами рослин, поширюється по судинній системі акропетально (знизу вгору), блокуючи при цьому розвиток патогенів. Епоксиконазол блокує утворення ергостеролу в клітинах гриба. Через відсутність ергостеролу гриби не в змозі сформувати клітинні мембрани. Наслідком цього є блокування росту і подальшого розвитку шкідливого гриба. Тебуконазол швидко поглинається рослинами через вегетативні органи та, переміщуючись переважно акропетально, рівномірно розподіляється у центральній частині стебла. Дія тебуконазолу проявляється в пригніченні синтезу ергостеролу в мембранах клітин грибів-патогенів, що призводить до їх відмирання.
200-300 л/га. Препарат придатний для застосування протягом вегетації на усіх зернових колосових культурах, буряку цукровому та сої. Оптимальний термін застосування - в перiод вегетацiї, залежно вiд фiто-санiтарних прогнозiв, а також при появі перших ознак хвороб. Обробку доцільно проводити при температурі в межах від +12 до +25 °С та оптимальній вологості повітря.
Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).
Строки виходу працівників на оброблені посіви зернових колосових культур для проведення механізованих робіт - 3 доби, ручних робіт – 7 діб після обробки; буряку цукрового та сої - для проведення механізованих робіт - 3 доби, ручних робіт – 7 діб.
Ігор Селезень, регіональний представник UKRAVIT:
Цього року наші препарати по житу показали себе на «відмінно». Хоча цього року погода не балувала, але препарати справилися з усім. У ФГ «Маруся» жито ми захищали за такою схемою: у фазі кущіння вносили 0,035 кг/га Голд Стар Екстра, 0,3 л/га ПАР Тандем, 0,5 л/га Аякс, 0,2 л/га Фас, 1,5 л/га Берегиня та 2 л/га Авангард Р Зернові. Далі по прапорцевому листку працювали 1 л/га Капітал, 0,15 л/га Антиколорад Макс, 2 л/гаАвангард Р Зернові та 1 л/га Гулівер Стимул. У кінці цвітіння вносили по 1 л/га Акули, Хлорпірівіт-агро та Авангард Р Зернові. Ця схема зарекомендувала себе добре, але у нас дуже велика лінійка і я думаю, що на наступний рік ми будемо планувати схеми захисту, застосовуючи й інші продукти. Цю ми перевірили, вона працює добре.
Читати детально: АгроМатематика. Як оптимізувати вирощування жита озимого
Олександр Іванишин, головний агроном ТОВ «Корпорація Колос-ВС» Тернопільської області:
Застосовували гербіцид Агростар у фазі 2-3 листків, у фазі 5-6 листків вносили гербіцид Квін Стар Макс проти злакових бур’янів, мікродобриво Авангард Р Бор та стимулятор росту Гулівер Стимул. Потім у фазі бутонізації вносили фунгіцид Аякс, інсектицид Антиколорад Макс, комплексні добрива з мікроелементами Авангард Бобові, Авангард Р Бор, Авангард Сірка+азот+мікро. І вже після цвітіння внесли фунгіцид Капітал, інсекто-акарицид Антикліщ Макс та препарат Авангард Фосфор+калій. Усі засоби спрацювали дуже добре, ефектом цілком задоволені. Очікуємо урожай гороху на рівні 4-5 т/га на тих полях, що не постраждали від граду, який завдав шкоди деяким посівам по області.
Читати детально: АгроМатематика. Захистити та заробити: прорахуємо вирощування гороху