Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Молібден

Мікродобрива

РОЗДРУКУВАТИ

Найкраще молібденові мікродобавки діють на підзолистих і лісових ґрунтах, тому що там він знаходиться в рухомій формі, а це говорить про те, що і коренева система рослин буде отримувати необхідні поживні речовини.

Що стосується кислого грунту, то тут молібден не допомагає, практично, в таких умовах йому вкрай важко проявити свої позитивні якості, але і цю ситуацію можна вирішити. Перед тим, як обробляти грунт молібденом, щоб зробити його доступним рослинам, землю слід обробити вапном.

Найбільше молібдену міститься в таких мікродобрив, як амоній молібденово-кислий, таку концентровану добавку використовують для обробки грунту перед посівом насіння або у вигляді позакореневих підживлень. Фахівці рекомендують строго дотримуватися дозування і правила внесення добрив, це 200 грам речовини на 1 га землі, обробляти грунт слід перед тим, як земля зорана. Існує ще одна схожа різновид молібденових добрив, яка називається суперфосфат, їм посипають грядки під час посіву, що стосується дозування, то слід використовувати інструкцію, як і при внесенні фосфору.

Молібденові мікродобрива використовують, як правило, для обробки великих сільськогосподарських ділянок, в більшості випадків, які призначені для посадки зернових чи бобових рослин. Завдяки молібдену врожайність культур збільшується, як мінімум, на 30%, саме тому така сировина є незамінним для обробки промислових земельних ділянок.

Молібден