Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Мідь

Мікродобрива

РОЗДРУКУВАТИ

Такий компонент, як мідь, дозволяє отримувати великий урожай у заболочених і торф’яних ґрунтах, саме на них найчастіше використовують такі мікродобрива. 

Культури, чутливі до нестачі міді: пшениця, ячмінь, овес, кукурудза, коренеплідні, технічні та бобові культури. Дефіцит міді спостерігається на кислих, піщаних, та торф'яних ґрунтах.

Мідь впливає на фіксацію молекулярного азоту ― активує процеси зв'язування атмосферного азоту та на метаболізм рослин. Підвищує стійкість рослин до високих і низьких температур, та до грибкових і бактеріальних захворювань; сприяє стійкості рослин до вилягання.

  1. Сульфат міді, такі підживлення ще називаються мідним купоросом, вони виготовляються у вигляді соляного кристала, що має темно-блакитний відтінок. Його використовують для обробки насіння перед їх висадкою або для обробки листя. Завдяки тому, що такі кристали чудово розчиняються у воді, можна готувати рідкі підгодівлі, для добрива, достатньо вносити 1 грам на кв. м. один раз у 5 років.
  2. Колчедан, речовину, яка за зовнішніми даними дуже сильно схоже на звичайну золу, дрібний чорний порошок, до складу якого входить мідь. Але, якщо планується процес підживлення, тоді перевагу краще віддати мідного купоросу, тому що за складом міді, колчедану буде мало.
Мідь