NP 10:34 (РКД 10:34)
Опис
Добрива рідкі комплексні азотно-фосфорні марки NP 10:34 – РКД 10:34 – це високоефективне, концентроване, безнітратне добриво з підвищеним вмістом поживних речовин.
Виробник: УТК ХимАльянс.
Добрива рідкі комплексні представляю собою прозору або зеленувату рідину. У даних добривах практично відсутній осад і сторонні домішки, що забезпечує його якісне внесення та тривале зберігання. РКД не містить токсичних і радіоактивних домішок.
Всі поживні речовини в РКД знаходяться в повністю засвоюваній формі. Азот знаходиться в амонійніевій і амідній формі, фосфор присутнійу вигляді орто – і поліфосфатів. Крім основних поживних речовин (азот і фосфор), даний вид добрив містить невеликі кількості мікроелементів (сірка, магній та ін.), які також необхідні рослинам.
У РКД 10:34 (ЖКУ 10:34) всі поживні речовини знаходяться в легкодоступній формі і швидко засвоюються рослинами. Дане добриво має нейтральний рН від 6 до 7, що дозволяє використовувати його на всіх типах ґрунтів.
РКД володіє високою ефективністю на всіх сільськогосподарських культурах, у всіх регіонах України. РКД можна використовувати як для основного або передпосівного внесення, так і для додаткової підгодівлі.
За допомогою РКД усувається дисбаланс елементів живлення рослин. Добрива рідкі комплексні азотно-фосфорні по агрохімічній ефективності не поступаються гранульованим добривам.
РКД можна вносити в грунт як на певну глибину спеціалізованою технікою (переобладнані культиватори або сівалки), так і поверхнево (обприскувачі) по поверхні поля, з подальшою (протягом 10 днів) закладенням у ґрунт будь-якою ґрунтообробною технікою. За рахунок цього досягається рівномірне внесення по поверхні поля.
Використання РКД в сільському господарстві дозволяє практично повністю механізувати внесення добрив. Виключаються трудомісткі процеси навантаження, розвантаження гранульованих добрив. Немає необхідності залучати додаткову техніку і велику кількість людей для даних операцій. За рахунок оптимізації всіх процесів скорочуються терміни внесення мінеральних добрив.
Вартість робіт по внесенню РКД значно нижче, ніж при внесенні гранульованих добрив. Крім цього при навантаженні, розвантаженні, зберіганні та внесенні гранульованих добрив втрати можуть доходити до 15-20%, то втрати при використанні РКД не перевищують 1-2%.
РКД не мають в своєму складі вільного аміаку і відносяться до малонебезпечним речовинам, тому немає необхідності в його зберіганні і транспортуванні в герметично закритій тарі.
Таким чином, використання добрива рідкого комплексного азотно–фосфорного РКД NP 10:34 дозволяє знизити витрати на проведення польових робіт і оптимізувати всі трудомісткі процеси для забезпечення повноцінного і якісного харчування сільськогосподарських культур.
Переваги:
- Повна доступність для рослин;
- Нейтральна щільність (рН 6-7) дозволяє використовувати на всіх типах ґрунтів;
- Відсутність домішок та баласту;
- Роботи по внесенню РКД повністю механізовані;
- Рівномірне розподілення по поверхні поля;
- Втрати при перевалці, зберіганні та внесенні РКД не перевищують 1%, в той час, як у гранульованих добрив цей показник може становити 10-15%;
- Висока економічна ефективність;