Гумісол
Гумінові добрива Гумісол
Вироблені з унікальної сировини – вермікомпосту, добрива Гумісол зберігають усі її корисні складові. Вони також стимульовані необхідними для рослин біогенними елементами. Понад 20 років вдячні аграрії України та Німеччини використовують добрива Гумісол для передпосівної обробки насіння, позакореневих підживлень та внесення у ґрунт.
Гумінові добрива Гумісол використовують для наступних сортів рослин:
-
Зернових та зернобобових
-
Олійних культур
-
Кукурудзи
-
Картоплі та овочевих культур
-
Плодово-ягідних культур
-
Для прядивних культур
-
Для кормових та декоративних трав
- Для лісових господарств.
Переваги використання гумінових добрив Гумісол:
- Підвищує економічну вигідність сільського
господарства за рахунок скорочення використання мінеральних добрив на 30%; - Підвищення врожаїв до 40% (відсоток залежить від
конкретної культури); - Сприяння підвищенню імунітету рослин;
- Зменшення так званого пестицидного стресу;
- Підвищення вмісту білку у зернових культурах;
- Ефективне відновлення природної родючості
ґрунту; - Безпечне використання для навколишнього
середовища.
Застосування рідких органічних добрив разом із мінеральними добривами
За результатами досліджень рекомендовано зменшувати норми внесення мінеральних добрив до 30% за умов їх сумісного застосування з препаратами ТОВ «Агрофірма «Гермес». Це відбувається за рахунок наявності доступних форм NPK в гумінових добривах та здатності гумінових речовин сприяти поглинанню рослинами раніше недоступних поживних елементівґрунту.Якщо спостерігається явне азотне голодування рослин, можна додавати в бакову суміш для позакореневого живлення разом із гуміновими добривами ТОВ «Агрофірма «Гермес» не більше 5 кг карбаміду в перерахунку на фізичну вагу.
Застосування рідких органічних добрив разом із засобами захисту рослин (ЗЗР)
Бур’яни виробляють ендогени, внутрішні біоактивні речовини, що забезпечують їм стійкість до навколишнього середовища. Гумати, зовнішні біоактивніречовини, можуть пригнічувати вироблення цих ендогенів. Завдяки цьому підсилюється дія гербіцидів на бур’яни.Відомо, що гумінові речовини при потраплянні до культурних рослин підвищують їх стійкість до захворювань, що зменшує фунгіцидне навантаження.Гумінові сполуки як природний комплекс біологічно активних речовин, що за своєю природою генетично споріднений із рослинами, допомагають їм переносити абіотичний стрес. Адаптогенна та антистресова дія обумовлена наступним:
- Підвищенням проникнення клітинних мембран компонентами гумінових речовин;
- Підвищенням рівня внутрішньої енергії генної системи. Це дозволяє передавати енергію на ділянки генів, що відповідають за імунітет;
- Прискоренням та нормалізацією обмінних процесів.