Авангард Р Фосфіт К
Властивості добрива Авангард Фосфіт К
- Ефективний, швидкий і доступний як джерело фосфорно-калійного живлення.
- Системний препарат - пересувається вгору (до листя) і вниз (до коріння).
- Активує механізми самозахисту рослин, сприяє виробленню фітоалексинів і потовщення клітинних стінок.
- Володіє превентивною фунгіцидною дією, без появи резистентності, перешкоджає розвитку та поширенню грибних і вірусних захворювань, підвищує стійкість рослин.
- Активний навіть в умовах знижених температур (+3 ... + 10).
- Містить збалансоване співвідношення легкодоступних рослинам фосфору та калію.
- Доповнює та оптимізує живлення рослин у критичні фази розвитку.
- Забезпечує швидке надходження фосфору та калію та усунення їх дефіциту.
Характеристика добрива
Комплексне концентроване легкозасвоюване фосфорно-калійне добриво для живлення рослин фосфором і калієм з фунгіцидним ефектом та імуностимулюючою дією (фосфор у формі фосфіту). Використовується при інтенсивних технологіях вирощування за позакореневого подживлення сільськогосподарських культур.
Механізм дії добрива Авангард Фосфіт К
Фосфіт калію проявляє себе не тільки як добриво, а має фунгіцидну та імуностимулюючу дію, зменшуючи шкоду, завдану рослинам хворобами. Фунгіцидна дія виражається в токсичності фосфітів для багатьох збудників грибних захворювань, що перешкоджає їх розмноженню. Найбільш ефективно застосування в час, коли потреба у фосфорно-калійному живленні найбільш висока або в разі високого рівня захворювання.
Так, для зернових - це кущіння і вихід в трубку;
- для кукурудзи - момент закладки качана (3-5 листків);
- для сої - розгалуження і початок цвітіння.
Озимі позитивно відгукуються на осіннє підживлення, яке забезпечує кращу перезимівлю; весняне підживлення у фазу кущіння стимулює більш інтенсивне відновлення вегетації та додатково є захистом від грибкових захворювань. Фосфор, що міститься в добриві, легко поглинається листям і корінням, навіть в умовах низької температури, коли рослини не можуть взяти його з ґрунту. Фосфор є макроелементом, який бере участь в енергетичному обміні та регуляції активності ферментів (ензимів) у рослині, бере участь у фотосинтезі і диханні. Впливає на розвиток кореневої системи, особливо кореневих волосків.