Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Добрива Калійні Сульфат калію

Сульфат калію

Калійні

РОЗДРУКУВАТИ

(K2SO4)

Цінне безхлорне калійне добриво, фізіологічно кисле (рН-4), водорозчинне.
Це сіруватий і жовтуватий водорозчинний негігроскопічний порошок. Сульфат калію отримують в результаті переробки калійно-магнієвих руд, а також конверсією хлориду калію з сульфатом натрію. Отримане добриво містить не менше 46% К2О. Масова частка іона хлору (Сl) – не більше 3%, масова частка води – не більше 1%. Масова частка фракцій понад 5 мм – не більше 5%, менше 7 мм – 100%. Розсипчастість – 100%. Залежно від способу виробництва властивості добрива можуть змінюватися.
 
Рекомендують вносити під усі культури, особливо під чутливі до хлору. Цінне добриво для овочевих культур, для застосування у теплицях. Наявність сірки робить це добриво дуже цінним для внесення під хрестоцвіті, бобові та інші культури, що позитивно реагують на удобрення сіркою.
Придатне для підживлення у розчиненому вигляді. Позакореневе підживлення проводять з концентрацією робочого розчину 1-3 %.
Концентрація робочого розчину для фертигації: теплиці -0,01-0,05 % (0,1-0,5 кг на 1000 л води), відкритий ґрунт - 0,01-0,1 % (0,1-1 кг на 1000 л води).
Сульфат калію

Купити препарат Сульфат калію можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка містить 25кг. Оптова ціна 40.77грн при замовленні від 75кг

Ціна 46
UAH / 1 кг
Зв'язатись