Зовнішній вигляд
Iмаго довжиною тiла: самцi – 6,1-7,3 мм, а самки 5,8-6,7 мм. Тiло вiд червонуватого до сiрувaто- i чорнувато-бурого кольору. Форма тiла довгоовальна. Вусики тонкi, довшi за половину довжини тiла.
Яйця мають довжину 1 мм, білого кольору з перламутровим блиском, форма вигнута.
Розвиток
Жіночі особини відкладають яйця в тканини рослин, черешки листя буряка, пагони, м'які тканини бур'янів. З них виходять молоді світло-зелені личинки, з часом у них з'являються коричневі плями на поверхні грудей, а на спинці добре проглядаються чорні крапочки. За період вегетації в зоні помірного клімату формується 2-4 покоління клопів.
Шкідливість
Польовий клоп всеїдний: пошкоджує суницю, малину, смородину та інші ягідні культури. На суниці пошкоджує бруньки, молоді листочки, що призводить до формування потворної зав'язі. Клопи, личинки та iмаго нових поколiнь висмоктують сiк із листкiв, верхiвок пагонiв та суцвіть, пошкоджуючи культурy. Листя скручується, засихає й гине. У ранах можуть розвиватися хвороботворнi гриби.
Засоби захисту
Необхідно поєднувати агротехнічні та хімічні способи знищення польових клопів. Агротехнічні методи передбачають насамперед поліпшення загального стану рослин на грядках, включаючи підживлення, регулярний полив, прополювання. Після збору врожаю не слід залишати на грунті будь-які рослинні залишки, особливо листя і бадилля буряка, а також качани і нижнє листя капусти. Одночасно необхідно повністю знищувати бур'яни.
Препарати
Поширення
Повсюдно.