Престо

Інсектицид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

клотіанідин


лямбда-цигалотрин


Концентрація діючої речовини

200+150 г/л

Хімічний клас

неонікотиноїди

синтетичні піретроїди

Препаративна форма

КС

Виробник

Агрохімікат

Заявник

Вассма Кемікал

Термін реєстрації

31.12.2017

Купити препарат Престо можна у наступних дистриб'юторів

Гектар

Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна 671грн/л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Інсектицид Престо

МЕХАНІЗМ ДІЇ ІНСЕКТИЦИДУ ПРЕСТО

Клотіанідін має яскраво вираженими системними властивостями, легко поглинається кореневою системою і надземною частиною рослин, що не змивається дощем. Протягом години речовина проникає в усі частини рослин і захищає навіть необроблені ділянки. Таким чином, захищаються і молоді пагони, що з'явилися вже після обприскування. Дорослі комахи та личинки колорадського жука починають гинути вже через 15-20 хвилин, або в результаті безпосереднього контакту з робочим розчином препарату або при поїданні оброблених рослин. Повна загибель шкідників настає протягом 1,5-2 годин.
Лямбда-цигалотрин - один з найефективніших діючих речовин для захисту від сисних і листогризучих шкідників, включаючи попелиць, жуків, гусениць на ячмені, бавовнику, картоплі, овочевих і фруктових культурах, озимому ріпаку, люцерни, рисі. Володіє контактним, кишковим і залишковим дією, а також відлякують властивостями. Швидко проникає через кутикулу комахи і впливає на його нервову систему, що протягом декількох хвилин призводить до припинення харчової активності, яка паралізує ефекту і загибелі шкідника протягом 24 год. Стабільний і не змивається дощем.

ЗАСТОСУВАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ

Необхідна кількість «Престо» розвести відповідно до зазначених в таблиці нормами. Робочий розчин використовувати в день приготування. Обробку проводити обприскувачем, в безвітряну суху погоду (вранці або ввечері), при температурі повітря до + 25ºС, рівномірно покриваючи рослини робочим розчином.
Строк останньої обробки до збирання врожаю: плодово-ягідні культури - 45 днів, зернові і баштанні - 30 днів, овочі відкритого ґрунту - 20 днів, овочі закритого грунту - 5 днів.
Під час роботи використовувати індивідуальні засоби захисту, що не їсти, не пити, не курити. Слід уникати вдихання парів аерозолю і попадання на шкіру і в очі. Після закінчення роботи вимити з милом руки і обличчя.
При випадковому попаданні інсектициду на руки, в очі, на губи або мова, слід моментально промити уражені місця великою кількістю води, якщо необхідно - звернеться за консультацією до лікаря, пред'явивши йому упаковку від «Престо».
Розлитий інсектицид і порожню тару необхідно утилізувати в спеціально відведеному місці, не виливати залишки препарату в каналізаційну систему і водойми.
«Престо» треба зберігати в закритій заводській упаковці, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів і медикаментів при температурі від 0ºС до + 30ºС.
Термін зберігання 4 роки з дати виготовлення.

Інструкція до препарату Престо

картопля

Об'єкт, проти якого обробляється

колорадський жук, лучний метелик, совки

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,3-0,4

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації

пшениця озима, пшениця яра

Об'єкт, проти якого обробляється

клоп шкідлива черепашка, попелиці, трипси

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,3-0,4

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації

Акції по пестицидам

всі акції >

Акція «За пару товару — вигода з гектару»

1 листопада - 31 грудня

166 днів

Акція для виробників винограду та овочів

1 січня - 31 серпня

43 дні

Акція для виробників картоплі: «Фунгіцидний пакет»

1 січня - 31 серпня

43 дні

Акція «Овочевий пакет»

1 січня - 31 серпня

43 дні