Фатрін

Інсектицид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина альфа-циперметрин
Концентрація діючої речовини

100 г/л

Хімічний клас

синтетичні піретроїди


Препаративна форма

КЕ

Виробник

Петерс енд Бург

Заявник

Нертус Лтд

Термін реєстрації

31.12.2018

Купити препарат Фатрін можна у наступних дистриб'юторів

Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л.

Ціна 312грн/л
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна 377грн/л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Інсектицид Фатрін

МЕХАНІЗМ ДІЇ ІНСЕКТИЦИДУ ФАТРІН

Фатрін - високоефективний контактно-шлунковий інсектицид для захисту зернових колосових від широкого спектру шкідників.

Діюча речовина володіє контактно-шлунковим дією з високим рівнем початкової токсичності. Діє на шкідників, які входять в безпосередній контакт з препаратом, а також при їх живленні рослинами, які були оброблені інсектицидом. Порушує процеси обміну іонів натрію і калію в прісінаптічной мембрані, що призводить до надмірного виділення ацетилхоліну при проходженні нервових імпульсів через синаптичну ланцюжок. В результаті паралічу нервової системи шкідники гинуть. Максимальна ефективність препарату спостерігається при застосуванні його під час активної вегетації рослин. У разі коли культурні рослини знаходяться в стресовому стані (прохолодні погодні умови, заморозки, посуха і підвищення температури) системна дія інсектициду на шкідників істотно зменшується.

Діюча речовина має контактно-шлункову дію з високим рівнем початкової токсичності. Діє на шкідників, які входять у безпосередній контакт з препаратом, а також при їх живленні рослинами, що були оброблені інсектицидом. Порушує процеси обміну іонів натрію та калію в присинаптичній мембрані, що призводить до надмірного виділення ацетилхоліну при проходженні нервових імпульсів через синаптичний ланцюжок. У результаті паралічу нервової системи шкідники гинуть.

ЗАСТОСУВАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ ФАТРІН

Препарат вносять наземним обприскуванням з нормою витрати робочого розчину не менше 200 л/га. Обов'язковим є повне та рівномірне покриття рослин, які обробляються, робочим розчином препарату.

Застосування препарату вранці або ввечері час сприяє підвищенню ефективності його дії.

Максимальна ефективність проведення обробок спостерігається при досягненні чисельності шкідників економічного порогу шкодочинності. Максимальна ефективність препарату спостерігається при застосуванні його під час активної вегетації рослин. У разі коли культурні рослини знаходяться в стресовому стані (прохолодні погодні умови, приморозки, посуха та підвищенні температури) системна дія інсектициду на шкідників істотно зменшується. Максимальна ефективність дії препарату на шкідників спостерігається при середньодобових температурах повітря +15 ... +200 С. Підвищені температури повітря (вище +20 0 С) істотно знижують ефективність дії препарату.

Наявність краплинної вологи на поверхні рослин, які обробляються, а також дощ протягом 3 годин після внесення препарату можуть істотно знизити ефективність його дії. 

 

Інструкція до препарату Фатрін

пшениця озима

Об'єкт, проти якого обробляється

клоп шкідлива черепашка, попелиці, п'явиці, трипси, цикади

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,10-0,15

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування під час вегетації

ячмінь ярий

Об'єкт, проти якого обробляється

блішки, попелиці, п'явиці

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,10-0,15

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування під час вегетації