Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Родентициди Ратиндан (Спецтехнологія)

родентициди

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Дифенацин


Концентрація діючої речовини

5 г/кг


Препаративна форма

п.


Хімічний клас

антикоагулянти крові


Заявник

Спецтехнологія


Виробник

Спецтехнологія


Термін реєстрації

31.12.2017


Додаткова інформація про родентициди Ратиндан

дифенацин

Спосіб дії: ратіндан є повільно діюча отрута-антикоагулянт 2-го покоління. При попаданні в організм тварини цей препарат уповільнює згортання крові, а також підвищує проникність периферійних кровоносних судин, як наслідок, призводить до крововиливів. Ратіндан має різко виражені кумулятивні властивості (накопичується в організмі), тому прийом декількох невеликих доз протягом ряду днів забезпечує загибель гризунів. Внаслідок уповільненої дії ратиндан щури і миші не впізнають отрута в приманки, що підвищує ефективність боротьби з шкідливими гризунами. Після поїдання принад з ратиндан щури гинуть через 5-8 днів.

Отруєні принади на основі ратіндан готують шляхом ретельного змішування кошти з харчової основою до рівномірного розподілу блакитною фарбою по всій масі приманки. Вміст діючої речовини в готовій приманки має скласти 0,015%. Склад харчової основи (комбікорм, каша, фарш або ін) підбирають залежно від виду винищували гризуна і від його харчових переваг. У разі використання в якості харчової основи зерна, крупи, для кращого прилипання до харчової основі - її попередньо перемішують з невеликою кількістю масла. З метою поліпшення поїдання, і тим самим, ефективності готової приманки в її склад рекомендується вводити цукор (краще у вигляді сиропу). Додавання рослинного масла (близько 3% від загальної ваги і приманки) або цукрового сиропу (близько 5% загальної ваги) перешкоджає пилення порошку і покращує поїдання.

Додаткова інформація: При зберіганні в сухому приміщенні ратиндан не втрачає отруйних властивостей протягом 2-х років. Температура зберігання - від -30 ° С до +40 ° С.

Інструкція до препарату Ратиндан

сільськогосподарські угіддя, складські приміщення

Об’єкт проти якого обробляється

мишовидні гризуни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

3 г препарату / 100 г принади

Спосіб, час обробок та обмеження

Принади по 20-25 г на кожні 15 м2 розміщують в місцях, де спостерігається активність гризунів