Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Регулятор росту Ембіко (Нові біотехнології)

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

титр препарату 10 7-10 8


Препаративна форма

р.


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Нові біотехнології


Термін реєстрації

31.12.2017


Додаткова інформація про Регулятор росту Ембіко

ПЕРЕВАГИ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

  • Відновлює після пожовтіння 
  • Пришвидшує заростання дернини;
  • Запобігає підмерзанню кореневої системи;
  • Поліпшує фотосинтез газону в тіні;
  • Стимулює проростання насіння і приживлюваність рулонних газонів;
  • Запобігає проявів грибкових захворювань.

МЕХАНІЗМ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Газон вимагає застосування спеціальних добрив. В результаті їх використання виникають проблеми з передозуванням мінеральними добривами з різних причин. Особливістю ефективних мікроорганізмів є регулювання надлишку мінеральних речовин в грунті. У разі потрапляння великої кількості мінеральних добрив в грунт, бактерії, які входять до складу препарату, дадуть рослинам засвоїти тільки необхідну норму елементів живлення, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді газону - насичений зелений колір трави і щільне її розміщення.

Обробка розчином препарату дозволяє газону швидко відновлюватися після механічних впливів. Допомагає легше переносити недостатній або надмірний полив, за рахунок зміни структури грунту, що важливо при нерегулярному догляді за газоном, наприклад, на дачі.

Унікальною особливістю ЕМ-препарату є те, що його застосування перешкоджає вигорянню трави на сонці і покращує її фотосинтез в тіні. Стимулює коренеутворення газонних трав і зміцнює клітинну тканину, підвищуючи зимостійкість і стійкість рослин до хвороб. Мікроорганізми, що входять до складу ЕМБІКО®, значно знижують ризик зараження газонів грибковими захворюваннями.

Препарат успішно застосовується при укладанні рулонних газонів, для стимуляції їх активного росту. Газон швидше виходить зі стресу і краще приживається.

Препарат не токсичний, тому при обробці ним ділянки не потрібно використання захисної маски і рукавичок. Препарат забезпечує екологічність і абсолютну безпеку для людини, тварин і птахів.

ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

  • Перед використанням збовтати, після набору препарату з пляшки слід видалити повітря і щільно закрутити кришку.
  • Для передпосівної обробки грунту за тиждень до висіву насіння рівномірно пролити розчином препарату (100 мл на 10 л води) на 10м 2 площі.
  • Для замочування 1 кг насіння розчин готується з 10 мл препарату розведених на 1 л води. Насіння замочити на 15 хв. Після чого дати просохнути в тіні і висаджувати в грунт без потрапляння прямих сонячних променів.
  • Для відновлення дернини, кольору газону, також для відновлення після впливу будь-яких негативних факторів (сонячні опіки, передозування хв. Добривами, вимерзання та ін.) Готується розчин для обприскування (100мл препарату на 10 л води). Цей обсяг використовується для обробки 100м 2. Повторну обробку необхідно провести через 7-10 днів. Профілактичну обробку препаратом рекомендується проводити відразу після будь-якого будь-яких механічних робіт або хімічних обробок газону. Розчином з 100 мл препарату на 10 л води з обліку цього обсягу на 100м 2.

* Для розведення мікробіологічного препарату «ЕМБІКО» слід використовувати нехлорованою воду.