Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Пестициди Регулятори росту ДЦ (деструктор целюлози)

ДЦ (деструктор целюлози) (Інститут агроекології УААН)

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

6,0х10 9 КУО/г препарату


Препаративна форма

п.


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Інститут агроекології УААН


Термін реєстрації

31.12.2023


Додаткова інформація про ДЦ (деструктор целюлози)

МЕХАНІЗМ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Препарат для поліпшення розкладання рослинних решток. Препарат призначений для обробки стерні та ґрунту після збирання врожаю зернових, зернобобових, олійних, овочевих та інших культур, а також сидератів, безпосередньо перед дискуванням або оранкою. Завдяки комплексному складу, препарат чудово зарекомендував себе для приготування компосту. Для компостування можна використовувати гній, курячий послід, торф, органічні побутові відходи, фітомасу рослин та інші органічні рештки. 

Підібрано комплекс мікроорганізмів, що складаються із спорових і неспорових бактерій та мікроміцетів, які володіють комплексом в агрономічному аспекті корисних властивостей (азотфіксацією, фосфатмобілізацією, антагонізмом щодо фітопатогенів, здатністю до руйнування целюлози та інших органічних субстратів).

Використання Деструктора целюлози дає змогу прискорити розкладання рослинних решток, залишаючи у ґрунті вуглець та азот рослинного походження; знизити розвиток фітопатогенів; покращити родючість ґрунту завдяки природним вітамінам, ферментам, амінокислотам та мікроелементам; збільшити продуктивність сільськогосподарських культур на 10–30%.

ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Препарат розчинити у воді, ретельно розмішати, рівномірно нанести на ґрунт з пожнивними рештками. Оброблений ґрунт продискувати або виорати. Обов’язковим є додавання до розчину азотних добрив, залежно від кількості та типу органічного субстрату 10˗20 кг/га N2.