Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Фунгіцид, протруйник Віват (Женджіанг Агрін Компані Лтд.)

Фунгіцид, протруйник

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

карбоксин
тирам


Концентрація діючої речовини

200+200 г/л


Препаративна форма

в.с.к.


Хімічний клас

дитіокарбамати, аніліди


Заявник

Давкем Лтд.


Термін реєстрації

31.12.2020


Додаткова інформація про Фунгіцид, протруйник Віват

карбоксин

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА ВІВАТ

Комбінований протруйник Віват містить дві діючі речовини з різних хімічних груп, що дає можливість зни- зити ризик виникнення резистентності та захистити рослини від всіх основних збудників грибних хвороб і проростаюче насіння, і молоді проросткі.
Карбоксин справляє системну дію: проникає в насіння та рослину, де шляхом руйнування стінок клітин патогенів знищує збудників кореневих та стеблових гнилей, сажкових та інших хвороб. Тирам — контактна діюча речовина — порушує розвиток вегетативних і генеративних органів збудників хвороб на поверхні насіння та в грунті. До дії тираму чутливі збудники твердої сажки, пліснявіння насіння, фузаріози, ризоктоніози, гельмінтоспоріози.
Протруєння насіння препаратом Віват активує самозахист проростків проти грибкової інфекції, стимулює енергію проростання та схожість насіння, забезпечує утворення умов, що сприятливі для росту та розвитку коріння, стеблостою та збільшення продуктивності рослин.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ПРОТРУЙНИКА

Робочу суспензію препарату потрібно готувати безпосередньо перед протруєнням зерна, яке можна проводити і безпосередньо, і за 1–15 днів до посіву. Зерно перед протруєнням повинно бути добре очищеним від домішок, відкаліброваним, без механічних пошкоджень. Віват рівномірно покриває всю поверхню рослини, про що свідчить рівномірне забарвлення барвником.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРОТРУЙНИКА

Додаткові відомості про застосування: Протруйники з діючими речовинами карбоксин (200 г/л + тирам 200 г/л) зареєстровані в Україні при нормі використання 2,5–3,0 л/т для захисту посівного матеріалу пшениці, ячменю ярих та озимих від збудників твердої та летючої сажок, фузаріозних, гельмінто-споріозних кореневих гнилей, пліснявіння насіння, септоріозу, сітчастої плямистості, снігової плісняви; жита — від збудників летючої та стеблової сажок, кореневих гнилей, снігової плісняви; кукурудзи — від збудників летючої, пухирчастої сажок, кореневих, стеблових гнилей, пліснявіння насіння; льону-довгунцю (на технічні цілі) — від пліснявіння, чорної плямистості або чорної плісняви, пероноспорозу, антракнозу, крапчастості та плямистостей, гельмінтоспоріозної кореневої гнилі; гороху (2,5 л/га) — від кореневих гнилей; ріпаку на технічні цілі (2,0–3,0 л/га) — від збудників фомозу, пліснявіння, чорної плямистості або чорної плісняви, пероноспорозу, борошнистої роси, плямистостей, гельмінтоспоріозної кореневої гнилі).

Інструкція до препарату Віват

пшениця озима, ячмінь ярий, пшениця яра, ячмінь озимий

Об’єкт проти якого обробляється

кореневі гнилі, летюча сажка, тверда сажка, пліснявіння насіння

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0-3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Передпосівне протруювання насіння (10 л води на 1 т насіння)