Протруйник Терція
ПЕРЕВАГИ ПРОТРУЙНИКА ТЕРЦІЯ
- непевершена ефективність проти снігової плісняви;
- унікальна комбінація трьох діючих речовин;
- стимулює проростання насіння;
- у складі має стробілурин.
МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА
тритіконазол належить до класу триазолів, володіє тривалою системною дією, активно пригнічує розвиток збудників зовнішньої та внутрішньої інфекції.
Прохлораз відноситься до класу імідазолів, проявляє локально- системну захисну та сильну лікувальну дію на патогени, що знаходяться на поверхні насіння, в алейроновому шарі, також викликає загибель збудників інфекції навколо насіння в ґрунті.
Азоксистробін – діюча речовина із класу стробілуринів. Характеризується тривалим захисним ефектом проти зовнішньої та внутрішньої інфекції; володіє ефектом озеленення. Має позитивну фізіологічну дію на рослину, збільшує засвоєння азоту завдяки інактивації нітратредуктази в темряві, зменшує споживання води, регулюючи процес закриття продихів та посилюючи асиміляцію вуглекислого газу, що дуже важливо у період посухи. Продовжує період вегетації, пригнічуючи процес утворення етилену (гормону старіння) в рослині.
Завдяки комбінації трьох діючих речовин, що належать до різних хімічних класів, Терція®* володіє багатостороннім механізмом дії. Це забезпечує високу ефективність проти патогенів, попереджуючи появу резистентності до препарату.
Тритіконазол пригнічує процес деметилювання біосинтезу стиролів та призводить до порушення вибіркової проникності клітинних мембран патогена. Володіючи системною дією, з високою ефективністю контролює усі види сажкових хвороб. Прохлораз пригнічує біосинтез клітинних стінок грибів шляхом призупинення утворення ферменту деметилази. Високоефективний проти збудників, що знаходяться на поверхні насіння. За рахунок високої ґрунтової стабільності захищає озимі від снігової плісняви.
Азоксистробін – зовнішній інгібітор хінону. Діє на дихальну систему грибів-збудників захворювань, порушуючи роботу
мітохондрій. Контролює штами патогенів, резистентних до інгібіторів С-14-деметилази, феніламідів, дикарбоксамідів та бензимідазолів. Пригнічує утворення спор та ріст міцелію патогенів.
ШВИДКІСТ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА
на насіннєву інфекцію Терція починає діяти через 2 - 4 год після обробки насіння.