Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Пестициди Протруйники Нітрофікс П (GLYCIMAX)

Біопрепарат, протруйник Нітрофікс П (GLYCIMAX) (Біонасервіс)

Біопрепарат, протруйник

РОЗДРУКУВАТИ
Препаративна форма

п.


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Біонасервіс


Виробник

Біонасервіс


Термін реєстрації

31.12.2025


Купити препарат Нітрофікс П (GLYCIMAX) можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Безкоштовна доставка. Упаковка містить 1.6 кг

Ціна 994
UAH / 1 кг
Зв'язатись

Додаткова інформація про Біопрепарат, протруйник Нітрофікс П (GLYCIMAX)

Бактерії Bradyrhizobium japonicum штам 5079, Bradyrhizobium elkanii штам 587 титр життєздатних клітин бактерій - не менше 2.5 млрд в 1 г препарату бактерії bradyrhizobium japonicum штам 5079 bradyrhizobium elkanii штам 587 5 млрд в 1 г препарату

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА НІТРОФІКС П

Бульбочкові бактерії проникають в корені бобових рослин через кореневі волоски. У міру просування по кореневих волосках бактерії виділяють слиз, в наслідку, утворюються довгі волокна (або тяжі). Ці утворення, що отримали назву інфекційних ниток, глибоко проникають в корені рослини, де бактерії інтенсивно починають розмножуватися, що стимулює швидкий поділ клітин рослини навколо бактеріальних вогнищ, що і призводить до виникнення бульбочок.

Взаємодія між бульбочкових бактерій і бобовими рослинами мають симбіотичний характер (від грец. Συμ- - «спільно» і βίος - «життя»). Симбіоз - це тісне і тривале співіснування передставників різних біологічних видів. Бобові, забезпечують бульбочкові бактерії вуглеводами і мінеральними солями, натомість отримують амонійний азот, що утворився в результаті фіксації атмосферного азоту бульбочковимі бактеріями. Частина засвоєного рослинами азоту залишається в грунті з рослинними залишками.

ПЕРЕВАГИ ПРОТРУЙНИКА

  • забезпечує підвищення врожайності сої (первинна обробка — на 3,0 ц / га і більше, наступна на 5,5 ц / га і більше);
  • сприяє біологічній фіксації азоту і його накопиченню в грунті;
  • вміст протеїну в бобах збільшується на 3%;
  • на відміну від азотних добрив, забезпечує рівномірний розподіл зафіксованого азоту по фазах вегетації культури;
  • сприяє ранньому утворенню бульбочок;
  • ефективна альтернатива мінеральним азотним добривам, що дозволяє зменшити витрати і здешевити технологію вирощування сої в результаті стимуляції накопичення азоту в грунті.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРОТРУЙНИКА НІТРОФІКС П

Спосіб № 1. Обробка насіння в ящиках (коробках) сівалок. Інокулянт насипати поверх насіння в насіннєвий ящик сівалки з розрахунку 1 кг інокулянту на 1 т насіння і ретельно, рівномірно, перемішати з насінням.

Насіння допускається обробляти хімічними протруйниками на основі карбоксину і (або) тіраму, беномилу і флудіоксонілу за 7-10 днів до інокуляції.

Спосіб № 2. Обробка насіння здійснюється стандартним напівсухим протруєнням або ранцевим обприскувачем. Для того щоб приготувати робочий розчин для інокуляції на 1 т насіння сої застосовують 1 кг інокулянту, який розчиняють в 6-8 л нехлорованою води, і ретельно перемішують з 1 т насіння. Дозволяється спільна обробка в день посіву в баковій суміші з хімічними протруйниками тільки на основі беномилу та флудіоксонілу. При цьому дозу інокулянту рекомендується збільшити на 50%, до 1,5 кг / т насіння.

Важливим фактором для ефективності препарату «Нітрофікс П» і нормального функціонування симбіозу рослини і бактерій є агроекологічні умови: наявність у грунті фосфору не нижче 2,5 мг / 100 г грунту; кислотність ґрунту для посівів зернобобових культур не повинна виходити за межі pH 5,0-7,0 од.

Особливості

  • висівають насіння, оброблені інокулянтом, протягом доби (якщо не використовувався стабілізатор);
  • інокулянт обов'язково використовується протягом 24 годин з моменту відкриття;
  • необхідно захистити оброблене насіння від попадання прямих сонячних променів.

Інструкція до препарату Нітрофікс П (GLYCIMAX)

соя

Об’єкт проти якого обробляється

фіксація атмосферного азоту

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

120 г препарату на гектарну норму насіння

Спосіб, час обробок та обмеження

Обробка насіння