Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Пестициди Протруйники Діазобактерин, торф'яна та рідка форми

Біопрепарат, протруйник Діазобактерин, торф'яна та рідка форми (Інститут мікробіології УААН)

біопрепарат, протруйник

РОЗДРУКУВАТИ
Препаративна форма

р.


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Інститут мікробіології УААН


Термін реєстрації

31.12.2022


Додаткова інформація про біопрепарат, протруйник Діазобактерин, торф'яна та рідка форми

інокулянт

ПЕРЕВАГИ ПРОТРУЙНИКА ДІЗОБАКТЕРИН

У результаті застосування препарату підвищується урожайність сільськогосподарських культур: озимого жита на 12-30 %, гречки на 15-30 %, злакових трав на 15-20 %, при цьому в продукції збільшується уміст білка і незамінних амінокислот. Використання ДІАЗОБАКТЕРИНУ замінює внесення 30-45 кг/га мінерального азоту і є екологічно та економічно вигідним.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРОТРУЙНИКА

ДІАЗОБАКТЕРИН використовують шляхом механізованої або ручної обробки посівного матеріалу. Бактеризація проводиться в день, або за 1-2 дні до посіву. Необхідна кількість препарату розводиться у водогінній воді з розрахунку 2 % води від маси насіння. Отриману суспензію наносять на насіння із розрахунку  10 л суспензії на 1 т насіння,  яке ретельно перемішують. Висівають оброблене насіння у вологий ґрунт.

Передпосівну обробку насіння ДІАЗОБАКТЕРИНОМ здійснюють з використанням протруювачів "Мобітокс-Супер", ПС-10А, ПСШ-5  аналогічно протруєнню згідно з інструкцією до машини. Попередньо машину слід ретельно очистити від залишків протруйників.

Незалежно від способу бактеризації після обробки насіння потрібно підсушити до сипучого стану (для попередження втрати сипучості і можливого зниження норми висіву).

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ПРОТРУЙНИКА ДІЗОБАКТЕРИН

На одну гектарну норму насіння озимого жита, гречки та злакових трав витрачають 150-200 мл рідкого препарату. Аналогічно на одну тонну насіння жита (при нормі висіву 150-200 кг/га)  необхідно 0,8-1 л Діазобактерину, а на одну тонну насіння гречки (при нормі висіву 120-150 кг/га) - 0,9-1 л. 

Інструкція до препарату Діазобактерин, торф'яна та рідка форми

жито озиме, гречка, кормові

Об’єкт проти якого обробляється

для фіксації атмосферного азоту

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

150 - 200 г препарату на 1 гектарну норму насіння

Спосіб, час обробок та обмеження

Обробка насіння