Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Інсектицид Тор БТ (Океан Інвест)

Інсектицид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

альфа-циперметрин


Концентрація діючої речовини

100 г/л


Препаративна форма

КЕ


Хімічний клас

синтетичні піретроїди


Заявник

Океан Інвест


Виробник

Океан Інвест


Термін реєстрації

31.12.2017


Купити препарат Тор БТ можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка ємністю 5 л

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Інсектицид Тор БТ

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ІНСЕКТИЦИДУ ТОР БТ

В бакових сумішах інсектицид сумісний з більшістю пестицидів, але в кожному конкретному випадку необхідно провести пробне змішування.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ІНСЕКТИЦИДУ

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням необхідно підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів та наконечників для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відрегулювати обприскувач на заданий режим роботи. Необхідну кількість препарату при ввімкненому режимі розмішування обприскувача залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача. Через кілька хвилин долити водою до повного об'єму бака. Після внесення препарату необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів і наконечників чистою водою.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ІНСЕКТИЦИДУ ТОР БТ

ТОР БТ має добре виражену контактно-шлункову дію. Впливає на нервову систему шкідливих організмів, викликаючи параліч, ефективний на всіх стадіях розвитку шкідників сімейств: Lepidoptera, Diptera, Coleoptera - ряд Hemiptera - підряд та інші.

СПЕКТР ДІЇ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ

На зернових: пиявицы, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс, попелиці, блішки, цикадки. На горосі: горохова зернівка, трипси, попелиці. На цукрових буряках: попелиці, блішки, довгоносики. На капусті: моль, совки, капустяний білан. На ріпаку: ріпаковий квіткоїд, блішки. На плодових деревах: плодожерки, листовійки.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ІНСЕКТИЦИДУ ТОР БТ

Норма витрати робочого розчину.Максимальна кількість обробок - 2 з інтервалом 15-25 днів. Строк очікування до збору врожаю: пшениця - 15 діб, ріпак - 20 діб.

Оптимальна норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га, при внесення робоча швидкість агрегату повинна становити 7-10 км/ч. Обов'язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і рівномірне змочування рослин під час внесення препарату. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше 3-4 м/с. Оптимальна температура застосування - від + 15 °С до 20 °С. Застосування при температурі понад 25 °С знижує біологічну ефективність препарату, тому краще застосовувати препарат у ранкові або вечірні години в суху і безвітряну погоду. Токсична дія проявляється через 2-4 години після прийому. Захисна дія спостерігається до 25 днів.

КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ІНСЕКТИЦИДУ

класифікація ВООЗ - 3 клас небезпеки. Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт - 3 доби, для ручних - не потребує.

ПЕРЕВАГИ ІНСЕКТИЦИДУ ТОР БТ

  • високоефективний інсектицид проти більшості шкідливих організмів;
  • забезпечує швидке та тривале інсектицидну дію;
  • оптимальний партнер для бакових сумішей
  • ефективний на всіх стадіях розвитку шкідників;
  • не фітотоксичний в рекомендованих нормах;
  • має репеллентные вплив на бджіл;
  • стійкий до змивання дощем.

Відгуки

Віктор Васьков, експерт компанії «Океан Інвест»:

20 квітня на посіви пшениці внесли одразу у баковій суміші гербіцид Баал БТ, інсектицид Тор БТ, фунгіцид Ліндер та регулятори росту Грум БТ, Кальма і Модус ЕС, завдяки чому, рослини отримали максимальний захист і змогли сформували крупне і сильне стебло.

Читати детально: АгроПолігон Океан Інвест: озима пшениця в умовах посухи на Хмельниччині

Інструкція до препарату Тор БТ

ріпак озимий, ріпак ярий

Об’єкт проти якого обробляється

хрестоцвіті блішки, ріпаковий квіткоїд

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,10-0,15

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації