Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Інсектицид Провадо 2,5 PR (Байер)

Інсектицид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

імідаклоприд


Концентрація діючої речовини

25 г/кг


Препаративна форма

Капсули


Хімічний клас

неонікотиноїди


Заявник

Байер


Виробник

Байер


Термін реєстрації

31.12.2017


Додаткова інформація про Інсектицид Провадо 2,5 PR

Препарат дозволено для роздрібного продажу населенню

ЗАСТОСУВАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ ПРОВАДО 2,5 PR

Провадо використовується на: декоративних рослинах, що вирощуються в грунті, проти сисних шкідників, таких як білокрилка, щитівки, червці, попелиці, клопи, цикади, трипси, декоративних рослинах, що вирощуються в гідропонних культурі, проти попелиць та білокрилки в житлових і офісних приміщеннях, а також в зимових садах.

При наявному ураженні, препарат діє проти попелиць вже через 3-4 дні, а проти білокрилок - через один тиждень. Також проти щитівок і червців інсектицидну дію проявляється через кілька днів. Однак, видиме дію (висихання шкідників) можна спостерігати лише через три тижні. Обробку проти білокрилок, щитівок і червців в разі необхідності, слід повторити приблизно через 6 тижнів.

Починати застосування Провадо слід тоді, коли з'являються перші симптоми ураження шкідливими організмами. Щоб полегшити роботу, спочатку слід зволожити землю, а потім за допомогою олівця або іншого засобу доставити паличку в кореневу зону рослини. У висновку необхідно добре полити грунт водою. Рослина з гідропонним внутрішнім горщиком слід підняти і покласти паличку в наявну воду, після чого знову вставити рослину в зовнішній горщик.

Інструкція до препарату Провадо 2,5 PR

кімнатні рослини

Об’єкт проти якого обробляється

сисні шкідники, листогризучі совки

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1 капсула/ 1 л грунту. 1 капсула на горщик діаметром 13 см. На кожне додаткове 5-ти сантиметрове збільшення квіткового горщика - додатково 0,5 капсули

Спосіб, час обробок та обмеження

Внесення капсул всередину горщика - кореневу зону рослин